Zamknij

Polski ślub Joanny Krupy. Kto dla niej zaśpiewał? [GALERIA]

Redakcja
06.08.2018 10:45

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub kościelny w jednym z krakowskich kościołów. Para, która niedawno zalegalizowała związek cywilny w Stanach Zjednoczonych, postawiła na skromną ceremonię dla rodziny i bliskich przyjaciół. Uświetnił ją zaskakujący prezent wokalny od jednego z gości.

Polski ślub Joanny Krupy. Kto dla niej zaśpiewał? [GALERIA]
fot. LUKASZ GAGULSKI

Joanna Krupa oraz jej ukochany, biznesmen Douglas Nunes, wprawili niedawno fanów w oszołomienie. Na jaw wyszło bowiem, że para zawarła związek małżeński nie tylko w tajemnicy przed mediami, ale również bez udziału gości. Ślub cywilny miał miejsce w Kalifornii, jednak para zapowiedziała, że planuje także ceremonię kościelną w Polsce. Małżonkowie dotrzymali słowa. W minioną sobotę zakochani przysięgli sobie w Krakowie.

Gdzie Joanna Krupa wzięła ślub kościelny?

Modelka stanęła na ślubnym kobiercu w jednym z najstarszych polskich klasztorów, Opactwie Benedyktynów w Tyńcu, kościele św. Piotra i Pawła. Podobno marzeniem jej męża było, aby ślub odbył się właśnie w Krakowie. Panna młoda miała na sobie białą suknię projektu Sylwii Romaniuk. Małżonek wystąpił w granatowym garniturze. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Joanny uroczystość była bardzo skromna, a wśród gości znalazła się tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele pary. Również impreza weselna nie była huczna, goście weselni bawili się wraz ze świeżo upieczonymi małżonkami w jednej z krakowskich restauracji.

Kto zaśpiewał dla Joanny Krupy?

Z pewnością ozdobą ślubu Joanny i Douglasa był niecodzienny prezent, jaki sprawiła młodej parze jedna z przyjaciółek Krupy, Joanna Jabłczyńska. W pewnym momencie aktorka wraz z kościelnym chórem zaśpiewała przebój The Beatles „All you need is love”. Jest to zabawne nawiązanie do sceny ślubu pochodzącej z komedii „To właśnie miłość”. Występ wywołał niemałe zaskoczenie i ogromną radość na twarzach małżonków. Filmem z tego wydarzenia podzielił się na swoim profilu na Instagramie jeden z przyjaciół Krupy, Dawid Woliński.

Joanna Krupa zapowiadała w wywiadach, że dla męża zmieni nazwisko.

RadioZET.pl/MF