Obserwuj w Google News

Polka w objęciach Meghan Markle. Opowiedziała o spotkaniu z żoną księcia Harrego [WIDEO]

2 min. czytania
22.09.2022 13:06
Zareaguj Reakcja

O 14-letniej Polce zrobiło się głośno, kiedy świat obiegły jej zdjęcia z Meghan Markle. Amelka Zak miała okazję porozmawiać z księżną. Teraz opowiedziała, jak znalazła się w objęciach Meghan.

Meghan Markle
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News, Screen Player.pl (DDTVN)

Książę Harry i Meghan Markle oraz książę William i księżna Kate złożyli hołd zmarłej królowej Elżbiecie II na zamku w Windsorze, spotykając się z Brytyjczykami opłakującymi monarchinię. W tłumie znalazła się także 14-letnia Polka, której udało się wejść z Meghan w interakcję.

Krótka rozmowa nieoczekiwanie doprowadziła do serdecznego objęcia. Meghan Markle przytuliła młodą Polkę, a nagranie Amelki Zak z księżną obiegło sieć. Media z całego świata zaczęły rozpisywać się na temat wtedy nikomu nieznanej nastolatki polskiego pochodzenia.

Redakcja poleca

Polka opowiada o spotkaniu z Meghan Markle

" Dzień Dobry TVN" postanowiło odnaleźć nastolatkę i wkrótce Amelka pojawiła się na ekranach, by opowiedzieć o spotkaniu z księżną. Okazuje się, że dziewczyna znalazła się pod zamkiem Windsor przypadkiem i nie zdawała sobie sprawy, na kogo czekają tłumy. Była zdziwiona widokiem księcia Williama i księżnej Kate, ale jej uwagę zwróciła szczególnie druga książęca para.

- Byłam bardzo zaskoczona, że byli w czwórkę, ale bardziej tym, że Meghan i Harry w ogóle tam są – przyznała.

Chwilę później żona księcia Harrego podeszła do dziewczyny i zapytała o jej imię, dziękując jej za wspieranie rodziny królewskiej w czasie żałoby.

- Zapytałam się, czy mogę ją uścisnąć i wtedy ona to zrobiła - wspomina Amelka, podkreślając, że nie była świadoma, że wzbudzi to powszechną sensację. - Myślałam, że więcej ludzi to zrobiło, nie wiedziałam, że byłam jedyna.

Tymczasem wideo z uściskiem nastolatki zostało wyświetlone na TikToku już 30 mln razy! Amelka w materiale "DDTVN" zdradziła, jak na jej niespodziewaną popularność zareagowali znajomi ze szkoły.

- Wszyscy są mili i śmieją się, żebym dała im autograf – podsumowała rozbawiona.

Meghan Markle
10 Zobacz galerię
fot. CNN/Ferrari Press/East News