Obserwuj w Google News

Pogrzeb Natalii Madejczyk. Rodzina ma prośbę do żałobników

2 min. czytania
12.07.2022 11:29
Zareaguj Reakcja

Rodzina Natalii Madejczyk przekazała wszystkie ważne informacje dotyczące jej pogrzebu. 36-letnia gwiazda "You Can Dance" zmarła pod koniec czerwca w tragicznych okolicznościach.

Natalia Madejczyk
fot. Instagram.com/ Natalia Madejczyk

Rodzina Natalii Madejczyk postanowiła przekazać wszystkie szczegóły dotyczące jej pogrzebu. Uczestniczka pierwszej edycji  "You Can Dance" zostanie pochowana w najbliższy piątek, 15 lipca o godzinie 14:00 na Starym Cmentarzu w Łodzi. O szczegółach ceremonii poinformowała siostra tancerki w mediach społecznościowych, zwracając się też do żałobników z konkretną prośbą.

Zobacz też:  Natalia Madejczyk nie żyje. Na jaw wyszły okoliczności śmierci tancerki

Pogrzeb Natalii Madejczyk. Rodzina ma prośbę do żałobników

"Droga Rodzino, Przyjaciele, Znajomi, będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie nam towarzyszyć w ostatniej ziemskiej drodze Natalii. Ceremonia odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 15.07.2022 roku o godzinie 14:00. Zgodnie z wolą Natalii, prosimy o nieprzywdziewanie czerni. Z rozmów na tematy egzystencjalne wiemy, że pragnęłaby, abyśmy pożegnali Ją w radosnych kolorach lub kwiatach. Także w imieniu Natalii, prosimy o nieprzynoszenie wieńców i wiązanek, zwłaszcza sztucznych. Jeśli macie ochotę przyozdobić miejsce pochówku, prosimy o kwiaty polne lub ogrodowe, a środki, które zamierzaliście wydać na wieńce, wrzućcie, prosimy, do puszek osób kwestujących przed kaplicą. Pieniądze zasilą renowację i odnowę zabytków na Starym Cmentarzu - kto wie, ile jeszcze pięknych Dusz pozostawiło swe ciała w tym miejscu" - czytamy.

Przypomnijmy, że Natalia Madejczyk zmarła 21 czerwca w jednym ze szpitali na Śląsku po pożarze, który wybuchł w mieszkaniu, gdzie przebywała razem ze swoimi znajomymi. Natalia zmarła w wyniku rozległych poparzeń trzeciego stopnia.

"Wyjechała na długi weekend ze znajomymi, poza województwo. Stała przy kuchence i nagle zajęła się ogniem. Wybiegła z kuchni, prawdopodobnie zajął się też pokój" - donosił "Super Express".

Heath Ledger
9 Zobacz galerię
fot. Face to face/REPORTER/East News