Zamknij

„Playboy” pokazał niepublikowane wcześniej gorące zdjęcie Renaty Kaczoruk z nagiej sesji

Sylwia Wamej
28.06.2019 11:00

Renata Kaczoruk w czerwcu tego roku gościła na okładce „Playboya”. Magazyn opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które nie zmieściło się w papierowym wydaniu. Renata pozuje na nim w bardzo zmysłowym wizerunku. Jak wypadła?

Renata Kaczoruk
fot. Tricolors/ East News

Renata Kaczoruk na gorącym zdjęciu w sesji Playboya

Renata Kaczoruk znalazła się na czerwcowej okładce „Playboya”. Teraz magazyn postanowił przypomnieć raz jeszcze o Kaczoruk, publikując zdjęcie, które nie weszło do papierowego wydania magazynu.

„Pamiętacie sesję Renaty Kaczoruk w czerwcowym »PLAYBOYU«? My pamiętamy – i pamiętamy, jak żałowaliśmy, że w magazynie nie zmieściło się więcej zdjęć. Za zgodą fotografki Marleny Bielińskiej prezentujemy wam jeden pyszny outtake” – czytamy na Instagramie magazynu. Renata na zdjęciu zapozowała jedynie w koronkowym body. Zdjęcie utrzymane jest w stylistyce retro i trzeba przyznać, że gwiazda „Azja Express” prezentuje się na nim z klasą. 

Renata Kaczoruk: Kariera modelki kwitnie

Wydawać by się mogło, że po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim kariera modelki przygaśnie. Tak się jednak nie stało. Kaczoruk wciąż jest aktywna w show-biznesie. Bryluje na salonach, okładkach gazet, a ostatnio pojawiła się w programie „Druga twarz” TTV, w którym opowiedziała o m.in. akceptacji swojego ciała.

 

RadioZEt.pl/ SW