Zamknij

Pippa Middleton urodziła. To chłopiec czy dziewczynka?

15.03.2021 17:57

Pippa Middleton i jej mąż, milioner James Matthews, doczekali się właśnie narodzin swojego drugiego dziecka. Siostra księżnej Kate o ciąży poinformowała pod koniec ubiegłego roku. Teraz dowiadujemy się, że dziś o poranku para powitała na świecie córkę.

Pippa Middleton
fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Pippa Midleton swojego czasu cieszyła się sporą popularnością i przykuwała uwagę mediów. Młodsza siostra księżnej Kate zyskała rozgłos głównie dzięki byciu szwagierką brytyjskiego księcia Williama. Potem interesowano się jej urodą, życiem prywatnym oraz imprezowym trybem życia. W 2012 roku magazyn "Time" umieścił ją wraz z siostrą na liście stu najbardziej wpływowych osób świata. Ona sama próbowała swoją popularność podtrzymywać, ale dość szybko straciła uwagę mediów. "Wypłynęła" ponownie dopiero za sprawą swojego ślubu z milionerem Jamesem Matthewsem.

W 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Pippy i jej meża - synek Arthur. Kilka miesięcy temu małżeństwo poinformowało, że oczekują przyjścia na świat ich drugiego dziecka. I właśnie się doczekali,

Zobacz także: Jamie Dornan w żałobie. Przez koronawirusa zmarł jego tata

Pippa Middleton urodziła drugie dziecko

Jak poinformował magazyn "Hello", Pippa urodziła w poniedziałkowy poranek - dokładnie o 4.22, a dziewczynka otrzyma aż trzy imiona: Grace Elizabeth Jane. Drugie i trzecie imię ma być hołdem, złożonym dla babć Carole Middletone i Jane Matthews. Zdaniem niektórych komentatorów, może to być też subtelny gest, potwierdzający związek z rodziną królewską. Informator gazety dodaje, że mama i dziecko czują się dobrze.

RadioZET.pl/AS