Zamknij

Piotr Woźniak-Starak spoczął na Powązkach? Nowe informacje

14.07.2020 14:23

Piotr Woźniak-Starak spoczął na Powązkach? Jak wynika z nowych ustaleń, producent filmowy i mąż Agnieszki Wożniak-Starak miał podwójny pogrzeb. "Super Express" donosi, że na znanym warszawskim cmentarzu znajduje się nagrobek pięknie przystrojony kwiatami, na którym znajduje się tablica z imieniem i nazwiskiem tragicznie zmarłego producenta.

Piotr Wożniak-Starak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu 2019 roku. Znany producent filmowy wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Kilkudniowe poszukiwania pozwoliły odnaleźć ciało mężczyzny. Zrozpaczona rodzina podjęła decyzję o pochowaniu go w rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Pogrzeb odbył się 30 sierpnia, ale od początku wzbudzał wiele kontrowersji.

Piotr Woźniak-Starak spoczął na Powązkach?

Polskie prawo wyraźnie precyzuje, iż pochówku dokonuje się tylko na cmentarzach lub w katakumbach, ale urzędnicy szybko zainteresowali się tym, czy te zbudowane w Fuledzie spełniają wymogi formalne. Czyżby rodzina zmarłego w związku z tym zamieszaniem postanowiła zmienić miejsce pochówku i urządzić producentowi drugi, potajemny pogrzeb?

Jak informuje "Super Express", na warszawskich Starych Powązkach także znaleźć można mogiłę Piotra Woźniaka-Staraka. Wygląda więc na to, że ciało zmarłego zostało przeniesione do Warszawy.

RadioZET.pl/Super Express/AS