Zamknij

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ostatnie wspólne zdjęcia z żoną Agnieszką [FOTO]

Sylwia Wamej
22.08.2019 15:54

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak możemy zobaczyć ich ostatnie wspólne zdjęcie, które zostało zrobione na kilka dni przed tragedią.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje ostatnie wspólne zdjęcia z żoną Agnieszką
fot. Agnieszka Śnieżko/East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ostatnie zdjęcia z żoną Agnieszką

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy od kilku dni był poszukiwany po tym, gdy wypadł z motorówki na mazurskim jeziorze Kisajno. W czwartek zakończył się finał poszukiwań, niestety z tragicznym skutkiem. W mediach społecznościowych żony Piotra - Agnieszki Woźniak-Starak można zobaczyć sporo wspólnych zdjęć. Ostatnie zdjęcia na którym pozują razem, zrobione zostały tydzień temu. Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła wtedy festiwal w Sopocie, a Piotr postanowił ją wesprzeć i odwiedził żonę w garderobie.

>> TVN wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża. Wzruszające słowa na konferencji

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak. Historia ich miłości

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak pobrali się 27 sierpnia 2016 roku. Za kilka dni obchodziliby 3. rocznicę ślubu. Para poznała się w 2014 roku u Piotra w domu w Konstancinie pod Warszawą. Jak wspominała Agnieszka Woźniak-Starak w jednym z wywiadów, już na pierwszym spotkaniu Piotr ujął ją ciepłem, które roztaczał wokół siebie.

"Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie przyp. red.) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze"  - wspominała w wywiadzie Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz także

RadioZEt.pl/SW