Obserwuj w Google News

Stramowski ze znaną gwiazdą na plaży. W sieci zawrzało. "I jasny powód rozstania" [FOTO]

2 min. czytania
15.10.2022 20:27
Zareaguj Reakcja

Piotr Stramowski po rozstaniu z Katarzyną Warnke wstawił zdjęcie, na którym widać pewną kobietę. Post wywołał burzę w komentarzach. Niektórzy od razu rozszyfrowali, kim jest blondynka bawiąca się na plaży z aktorem. 

Piotr Stramowski
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke rozstali się po sześciu latach małżeństwa. O swojej decyzji poinformowali w mediach społecznościowych w ten sam wieczór, gdy oboje bawili się na Party Fashion Night 2022. Przyczyny rozstania Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke nie są na razie znane. Same gwiazdy nie chcą komentować sprawy, lecz w opublikowanym oświadczeniu podkreśliły, że decyzja była trudna, lecz "konieczna, aby każde z nich mogło na nowo budować swoje życie" i podjęli ją wspólnie.

Redakcja poleca

Piotr Stramowski z blondynką na plaży we Francji 

Nie minęło kilka dni, a na Instagramie Piotr Stramowski zamieścił zdjęcie z pewną blondynką w kostiumie kąpielowym. Para sfotografowała się na francuskiej plaży. Niektórym internautom z miejsca podniosło się ciśnienie. 

Piotrek weź się ogarnij chłopie... Co ty odp***dalasz za szopki. Rodzinę masz!

Opamiętasz się i wrócisz z podkulonym ogonem do Kasi i córki 

Oki, i znamy powód rozstania. Cóż, Warnke ładniejsza

Ale co bystrzejsi, którzy przede wszystkim przeczytali hashtagi, od razu rozpoznali, kim jest "nowa dziewczyna" Piotra Stramowskiego. To znana z "The Voice of Poland" Maria Sadowska, a jej obecność na zdjęciu aktora jest związana z filmem, który razem kręcili.

Stramowskiego i Sadowską trudno podejrzewać o związek, ponieważ reżyserka ma męża - jest szczęśliwą żoną lidera alternatywnego zespołu No Logo Adriana Łabanowskiego. Mają dwoje dzieci: 10-letnią Lilę i 7-letniego syna Iwo. Zatem nie ma się co emocjonować.

Przypomnijmy, że Piotr Stramowski zagrał w nowym filmie Marii Sadowskiej "Miłość na pierwszą stronę", który miał premierę 7 października.