Obserwuj w Google News

Piotr Stramowski pokazał się całkiem nago. Aktor pisze o próżności [FOTO]

2 min. czytania
12.07.2022 20:43
Zareaguj Reakcja

Piotr Stramowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem całkowicie nago. Strategiczne miejsce zakrywa jedynie kawałek ręcznika. Przy okazji zachęcił internautów do dyskusji.

Piotr Stramowski
fot. VIPHOTO/East News

Piotr Stramowski jest rozpoznawalny głównie z filmów Patryka Vegi. Na ekranie można go było zobaczyć m.in. dwóch częściach „Pitbulla”, „Botoksie”, „Bad Boyu” czy „Pętli”. Grywał też w serialach „Na dobre i na złe”, „Chyłka. Zaginięcie”, „Tatuśkowie” czy „Tajemnica zawodowa II”. Wzrok widzów przyciągał bujny zarost, niedługo później aktor zapuścił włosy. Teraz postanowił pokazać się całkowicie nago.

Zobacz także:  Britney Spears pozuje całkowicie nago. Przegięła? „Niech jej ktoś pomoże!” [FOTO]

Piotr Stramowski zapozował nago i gdyba o próżności

Aktor opublikował na Instagramie, wykonane w łazienkowym lustrze. Krocze przykrywa jedynie ręcznikiem. Pod postem opublikował krótką definicję próżności i katechizmu.

- Według Katechizmu Kościoła Katolickiego zarówno próżność, jak i samochwalstwo stanowią grzech przeciw prawdzie. Z próżności wypływa nieposłuszeństwo, chełpliwość, hipokryzja, spory, upór, kłótnie i pogoń za nowinkami - czytamy w poście Piotra Stramowskiego.

Aktor przyznał, że uważa się za trochę próżnego. Według niego ma się co wstydzić takiego określenia. Próżność dla niektórych może być nawet drogą do poznania samego siebie. Następnie zachęcił do dyskusji.

- Dość pejoratywny wydźwięk tego słowa, jak sami widzicie. Zatem czy jestem próżny? Myślę, że trochę tak. Czy to źle? Myślę, że nie. Nie wstydźmy się naszej próżności. Być może próżność, to dla niektórych droga do tego, aby„poznać Siebie”? Pytanie gdzie i CZY istnieje zdrowa granica pomiędzy próżnością a samoakceptacją, lub próżnością a miłością do samego siebie? (Nie mylić z samouwielbieniem) Oto jest pytanie... Jakieś refleksje? - napisał Piotr Stramowski.

Większość komentarzy to wypowiedzi internautów zachwyconych sylwetką aktora. Niektórzy nawet piszą o motywacji, którą poczuli, patrząc na zdjęcie. Inni zdecydowali wypowiedzieć się w temacie.

- Próżni ludzie nie mają takich rozkmin – skwitowała internautka.

Redakcja poleca

- Samoakceptacja, pokochanie siebie po pierwsze, a potem odrobina próżności nie zaszkodzi – przyznaje inna komentująca.

- Próżność, moim zdaniem wynika z samoakceptacji. Jeśli swoimi działaniami i podejściem do życia nie robimy nikomu krzywdy, to jak najbardziej jest to w porządku – czytamy.

- Próżność przejawia się w wielu aspektach, nie tylko w eksponowaniu własnego ciała. Jeśli zachowuje się przy tym zdrowy rozsądek - nie widzę problemu – brzmi kolejny komentarz.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS