Obserwuj w Google News

Piotr Kupicha trafił do szpitala. Co się stało? [WIDEO]

2 min. czytania
12.07.2022 15:14
Zareaguj Reakcja

Piotr Kupicha trafił do szpitala. Lider grupy Feel opublikował na Instagramie wideo ze szpitalnej placówki, informując, ze miał wypadek. Co dokładnie się stało?

Piotr Kupicha
fot. Instagram.com/ Piotr Kupicha

Piotr Kupicha jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Tym razem lider grupy Feel opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych nagranie, pozdrawiając wszystkich i dziękując za słowa wsparcia. Gwiazdor udostępnił nagranie ze szpitalnej sali, zdradzając tym samym, co mu dokładnie dolega. Jak się okazuje, 43-letni muzyk miał wypadek na meczu piłki nożnej. Kupicha naderwał ścięgno achillesa podczas gry w piłkę nożną.

Zobacz też:  Piotr Kupicha w Popołudniu z Radiem ZET: grałem na gitarze na Mont Blanc [WIDEO]

Piotr Kupicha trafił do szpitala. Co się stało? [WIDEO]

"Na liczne pytania, po co mi te kule? Achilles piłki nożnej ze mnie żaden, więc ścięgno naderwane. Pacjent będzie żył. Pozdrawiam, widzimy się na koncertach" - podkreślił Kupicha na Instagramie. gwiazdor żartował, ze jego głos na szczęście w żaden sposób nie został naderwany, w przeciwieństwie do innych części ciała.

"Ścięgno Achillesa – siedem cm u podstawy naderwane, ale głos bez zmian. Będę żył!" - podsumował. W komentarzach gwiazdor grupy Feel zebrał mnóstwo wsparcia od swoich fanów. "Kuruj się chłopie, bo koncerty czekają", "zdrówka", "współczuję, ale wszystko będzie dobrze", "zdrówka życzę", "żyj chłopie" - pisali zmartwieni internauci.

Piotr Kupicha od 2005 roku jest liderem oraz wokalistą grupy Feel. W 2007 roku za piosenkę "A gdy jest już ciemno" otrzymali nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festival oraz Telekamerę Tele Tygodnia. Prywatnie jest tatą dwójki pociech: synów - Adama i Pawła z pierwszą żoną, Agatą Fręś oraz córeczki Jagody, której doczekał się z obecnego małżeństwa z Eweliną Sienicką.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS