Obserwuj w Google News

Co się stało z Piotrem Kraśką? Tabloid opublikował niepokojące zdjęcia. "Tak zmieniła go choroba" [FOTO]

2 min. czytania
07.07.2022 14:24
Zareaguj Reakcja

Piotr Kraśko jakiś czas temu przebywał w szpitalu w związku z nagłym pogorszeniem stanu zdrowia. W "Super Expressie" ukazały się najnowsze zdjęcia prezentera "Faktów". Tabloid zwrócił uwagę, że dziennikarz bardzo schudł. 

Piotr Kraśko
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

W czerwcu Piotr Kraśko trafił do szpitala. Dziennikarz miał przechodzić szereg badań mających ustalić przyczynę nagłych problemów zdrowotnych. Obecnie dochodzi do siebie w domu, ale według tabloidu po opuszczeniu placówki ma niepokoić wyglądem. W "Super Expressie" ukazały się zdjęcia Piotra Kraśki jeżdżącego rowerem po stolicy. Tabloid zwrócił uwagę, że prezenter "Faktów" bardzo schudł i jest mu "jeszcze daleko do formy".

Redakcja poleca

Super Express: Piotr Kraśko schudł po wyjściu ze szpitala 

Kraśko został sfotografowany podczas przejażdżki rowerem na warszawskim Wilanowie. 

A jazda na rowerze nie dość, że jest teraz konieczna, to i bardzo zdrowa, a to na pewno przysłuży się dziennikarzowi, który na początku czerwca na kilka dni trafił do szpitala. Na nowych zdjęciach wyraźnie widać, że Piotr Kraśko mocno schudł. Na szczęście wraca do formy i aktywnego trybu życia - czytamy w "Super Expressie".

"Tak choroba zmieniła Piotra Kraśkę. Dziennikarz po wyjściu ze szpitala bardzo schudł" - brzmi opis zdjęć na Instagramie. 

Na opublikowanych fotografiach dziennikarz faktycznie wygląda szczupło, ale czy aż tak, żeby się tym niepokoić? Być może w związku z ostatnimi problemami postanowił zmienić dietę i tryb życia. Niewykluczone, że także inne perturbacje życiowe dały mu w kość. 

W grudniu zeszłego roku wyszło na jaw, że  Piotr Kraśko przez sześć lat jeździł autem bez prawa jazdy. Pierwszy raz straci dokumenty w 2009 roku, pięć lat później ponownie cofnięto mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Sąd Rejonowy w Łomży skazał gospodarza "Faktów" na karę grzywny w wysokości 7,5 tys. zł oraz roczny zakaz prowadzenia pojazdów.

W czerwcu tego roku TVP Info napisało, że Kraśko miał migać się od płacenia podatków. Konkretnie miał nie składać terminowo zeznań podatkowych oraz deklaracji VAT-7 w latach 2012-2015. Według portalu dziennikarz miał zalegać z ogromną kwotą. W odpowiedzi Kraśko oświadczył, że złożył już brakujące deklaracje i uiścił zaległości w kwocie 850 tysięcy złotych.

Piotr Kraśko zostanie skazany bez rozprawy? Wiadomo, jakiej kary chce prokurator