Zamknij

Piotr Gessler nie żyje. O śmierci byłego męża Magdy Gessler poinformowała ich córka, Lara

27.08.2021 13:43

Lara Gessler poinformowała o śmierci taty. Piotr Gessler, były mąż Magdy Gessler, zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia. Lara Żegna ojca w czułych słowach.

Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Piotr Gessler nie żyje. O śmierci taty za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała Lara, córka z jego małżeństwa z Magdą Gessler. Na instagramowym profilu Lara zamieściła swoje zdjęcie z tatą i dodała poruszający wpis, w którym wspomina i żegna zmarłego tatę. Z jej informacji nie wynika, co było przyczyną śmierci Piotra Gesslera.

Zobacz także: Paulina Krupińska namawiana do przejścia do TVP. Skomentowała pomysł fana

Lara Gessler żegna tatę. Piotr Gessler nie żyje

W krótkim wpisie Lara Gessler wyjawiła, jak wielkim wsparciem był dla niej tata. To on był osobą, której się zwierzała i z którą omawiała ważne dla siebie sprawy. Jak stwierdziła, ojciec był jej pierwszym najlepszym przyjacielem i wsparciem w każdym życiowym dylemacie.

"Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato" - napisała Lara. Pod jej wpisem lawinowo rosną komentarze pełne empatii i wsparcia zarówno od internautów, jak i koleżanek i kolegów z show-biznesu.

"Przytulam Was bardzo mocno" - napisała Zofia Zborowska

"Ogromne wyrazy współczucia" - Joanna Koroniewska

"Bardzo współczuje Lari. Ściskam najmocniej" - Magda Lamparska.