Zamknij

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu. Gwiazda "Klanu" wywołała szum. "Tego się nie odzobaczy" [WIDEO]

23.11.2020 15:08

Piotr Cyrwus był jedną z największych gwiazd serialu "Klan". Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli serialowego Rysia w reklamie ketchupu, która wywołała niemałe zamieszanie. Nagranie z Cyrwusem w roli głównej stało się prawdziwym hitem internetu. W kogo wcielił się aktor?

Piotr Cyrwus
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Piotr Cyrwus to polski aktor, którego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Wszystko za sprawą roli, która na zawsze zapisała jego nazwisko w historii krajowych seriali. Choć Cyrwus jest bez wątpienia artystą wszechstronnym, którego możemy oglądać na deskach teatrów i w wielu filmowych kreacjach, dla niektórych niezmiennie pozostaje Rysiem z "Klanu", jednym z bohaterów kojarzonych z obyczajowym hitem Telewizji Polskiej. W rolę wrażliwego taksówkarza aktor wcielał się w latach 1997-2012, kiedy to jego postać została uśmiercona. Fani "Klanu" nigdy jednak nie zapomnieli o jednym z najpopularniejszych członków familii Lubiczów.

Po zakończeniu pracy na planie "Klanu" 59-letni aktor pojawił się w wielu produkcjach, mogliśmy oglądać go między innymi w "Czasie honoru", "Dziewczynach ze Lwowa", a w 2020 roku wystąpił w "Sali samobójców. Hejter" oraz "Żywiole Saszy". Wszystkie te kreacje niespodziewanie mogą nie zdobyć tak dużej popularności, jak występ aktora w spocie reklamowym jednej z firm zajmującej się produkcją między innymi ketchupu. Szalone nagranie, na którym możemy oglądać Piotra Cyrwusa jako "Króla Mycia Rączek" ma potencjał na zostanie jednym z internetowych hitów.

ZOBACZ TAKŻE:  "Klan": kolejna śmierć w serialu. Znana aktorka pożegnała się z produkcją

Piotr Cyrwus w szalonej reklamie ketchupu. Gwiazdor "Klanu" zaszokował internautów

Piotr Cyruws pojawiał się już w reklamach marki, jednak najnowsze nagranie, nawiązujące klimatem do modnego obecnie stylu teledysków z lat 80., może zostać prawdziwym hitem. Już teraz wielu internautów nie kryje zaskoczenia i przyznaje, że długo musiało oswajać się z energetyczną reklamą, w której Cyrwus jest didżejem, śpiewa o frytkach, pizzy i myciu rąk. Brzmi nieprawdopodobnie? Zdaniem komentujących takie właśnie jest. Nie zmienia to faktu, że oryginalny spot zachwycił rzesze fanów.

- Chciałabym być kiedyś tak zachwycona Polską, jak dziś jestem zachwycona reklamą keczupu.

- Co się zobaczyło, tego nie nie odzobaczy.

- Ta reklama to nowy hit internetu! Cud - czytamy.

Trzeba przyznać, że producenci spotu i sam Cyrwus postawili na wyjątkowo oryginalną formę przekazu. Najwyraźniej słusznie, film w serwisie YouTube odtworzono już ponad 400 tysięcy razy. 

loader