Zamknij

Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina? Serial z jego udziałem powstaje na rosyjskiej licencji

Sylwia Wamej
16.03.2022 10:08

Piotr Adamczyk może stracić pracę przez Putina? Podobno stacja Polsat rozważa zdjęcie produkcji "Kowalscy kontra Kowalscy" z udziałem aktora. Produkcja realizowana jest na rosyjskiej licencji.

Piotr Adamczyk
fot. Instagram.com/ Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk jest jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Aktor nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych. Chętnie dostaje kolejne propozycje zawodowe. Obecnie Adamczyka fani mogą oglądać w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", emitowanego na antenie Polsatu. Aktualnie można oglądać drugi sezon serialu. Jak donosi "Super Express", stacja miała przygotowywać się do nagrywania trzeciego, lecz kilka dni temu poinformowano ekipę, że kolejne odcinki najprawdopodobniej nie powstaną.

Zobacz też: Piotr Adamczyk o początkach kariery. Nie miał za co żyć? "Od pierwszego do pierwszego, kilka złotych"

Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina? Serial z jego udziałem powstaje na rosyjskiej licencji

"Praktycznie gotowy był już scenariusz, szukano nowych postaci, które dołączą do serialu. Ale kilka dni temu poinformowano ekipę, że kolejne odcinki jednak nie powstaną" - donosi tabloid.

Okazuje się, że "Kowalscy kontra Kowalscy" to polski odpowiednik rosyjskiego serialu "Iwanowy-Iwanowy". Jak wiadomo, przez wojnę w Ukrainie, wywołaną przez Putina, niewiele państw chce mieć cokolwiek wspólnego z Rosją. Wycofują się wielkie koncerny, ale również dostaje się środowisku filmowemu i artystycznemu. Niedawno Paweł Deląg zapowiadał, że nie chce pracować już na rosyjskich planach zdjęciowych.

Niewykluczone, że przez rosyjską agresję, pracę w serialu Polsatu może stracić nie tylko Piotr Adamczyk, ale również m.in. Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski czy Wiktoria Gąsiewska.

"Serial, niewątpliwie, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów Polsatu, więc nie wykluczamy kontynuacji, nie są to jednak potwierdzone informacje do szerszej dystrybucji. Oczywiście będziemy informować, jak tylko zostanie podjęta decyzja o kontynuacji" - powiedziała Róża Adamcio, specjalistka ds. promocji stacji w rozmowie z "Super Expressem".

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official
loader