Zamknij

Piotr Adamczyk pokazał żonę. Pierwsze oficjalne zdjęcie od trzech lat [FOTO]

Maciej Friedrich
10.12.2019 17:01

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak wzięli ślub trzy lata temu, jednak do tej pory próżno było szukać ich wspólnej fotografii. W końcu jednak żona aktora postanowiła zrobić wyjątek. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie zakochanych. 

Piotr Adamczyk pokazał żonę. Pierwsze oficjalne zdjęcie od trzech lat [FOTO]
fot. Jan Graczynski/East News

Piotr Adamczyk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie ma wiele świetnych kreacji filmowych, serialowych i teatralnych. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim zdradził, że zagrał nawet w produkcjach, które nie powstały

Adamczyk nie może narzekać także na życie prywatne. Trzy lata temu gwiazdor poznał modelkę i aktorkę Karolinę Szymczak. Para zażarcie broniła swojej prywatności, w tajemnicy trzymając nawet ślub, który odbył się w lipcu 2019 roku. Próżno było szukać w internecie ich wspólnych zdjęć. Po trzech latach zakochani postanowili zrobić wyjątek i opublikowali wspólną fotografię. 

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak na pierwszym wspólnym zdjęciu

W poniedziałek 9 grudnia na profilu Karoliny Szymczak na Instagramie pojawiła się fotografia, która zaszokowała fanów. Po raz pierwszy mogliśmy oglądać Adamczyka i jego o 19 lat młodszą małżonkę na oficjalnym wspólnym zdjęciu. Karlina opublikowała także wzruszający wpis. 

- Życie każdego dnia pisze nam inny scenariusz. Codziennie wcielamy się w różne role. Bywają trudne i smutne, ale są też te szczęśliwe i przyjemne. Najważniejsze w tym wszystkim to pozostać sobą i iść za własnym wewnętrznym głosem. Za zamkniętymi drzwiami naszego domu zrzucać z siebie wszystko i mieć kogoś, kto wspiera, uczy, daje możliwości rozwoju, przytuli, powie dobre słowo, ale też wkurza i prowokuje do refleksji. Ja tak mam od trzech lat.

Wpis wyraźnie sugeruje, że Szymczak umieściła zdjęcie z okazji 3. rocznicy znajomości. Życzymy wszystkiego dobrego!

Piotr Adamczyk zagrał prezydenta w amerykańskim serialu „Madam Secretary”

 

RadioZET.pl/se.pl/MF