Zamknij

Pikowanie to nie - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł

26.08.2020 14:27

Pikowanie to nie - odpowiedź z "Milionerów" oraz jej dokładne wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy również, czy uczestniczka programu TVN wybrała poprawny wariat, wygrała gwarantowane 40 000 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

Pikowanie to nie - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Pikowanie to nie - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Pikowanie to nie - pytanie z Milionerów za 40 000 zł

Pytanie z "Milionerów", pikowanie to nie, przysporzyło uczestniczce programu TVN niemały kłopot. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - manewr lotniczy

B - zszywanie warstw tkaniny

C - konserwowanie octem

D - rozsadzanie roślin

Uczestniczka "Milionerów" początkowo odrzuciła warianty A oraz B. Nadal jednak nie była pewna, która z odpowiedzi jest prawidłowa, dlatego zdecydowała się na skorzystanie z ostatniego już koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Gracz zadzwonił do kolegi, Jacka. Ten powiedział uczestniczce, że chociaż nie jest pewien, to wydaje mu się, że prawidłowym wariantem jest C. Uczestniczka "Milionerów" postanowiła jednak nie ryzykować i zrezygnowała z dalszego udziału w programie.

Milionerzy - pikowanie to nie [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", pikowanie to nie, jest odpowiedź C, konserwowanie octem. Uczestniczka programu TVN zrezygnowała jednak z dalszej gry o milion, wygrywając 20 000 zł.

Które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim? [MILIONERZY]

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl