Obserwuj w Google News

„Perfect Picture”: znamy uczestników programu Patricii Kazadi w TVN7

2 min. czytania
21.09.2022 10:18
Zareaguj Reakcja

Patricia Kazadi niedługo powróci do telewizji. Gwiazda poprowadzi „Perfect Picture" – nowy show TVN7 z udziałem celebrytów. Kogo zobaczymy na ekranie?

Patricia Kazadi
fot. Instagram Screen (@kazadi_official)

Patricia Kazadi dała się poznać widzom jako gwiazda wszechstronnie uzdolniona. Śpiewa, gra, prowadzi telewizyjne programy. Choć jej największą pasją pozostaje muzyka, najbardziej kojarzona jest chyba z roli gospodyni „ You can dance” i „ X Factor”.

Gwiazda TVN ostatnio powróciła do świata show-biznesu po krótkiej przerwie spowodowanej między innymi jej złym stanem zdrowia. Przed Kazadi kolejne zawodowe wyzwanie. Z kim będzie pracowała na planie „Perfect Picture”?

Redakcja poleca

„Perfect Picture” – nowy program TVN7 z udziałem gwiazd

Patricia Kazadi poprowadzi show „Perfect Picture”, w którym gwiazdy, które do tej pory brały udział w sesjach zdjęciowych, zamienią się miejscami z fotografem. Program ma zabrać uczestników i widzów w wyjątkową, pełną pasji podróż po świecie fotografii. Kto podejmie wyzwanie wykonania najlepszego zdjęcia?

W programie zobaczymy między innymi piosenkarza Łukasza Zagrobelnego, Mistrzynię Europy Bikini Fitness Katarzynę Dziurską, która szerszej publiczności znana jest chociażby z udziału w „ Tańcu z Gwiazdami” oraz aktorkę Adę Fijał. Z Instagrama programu dowiadujemy się, że za aparat chwyci także Ernest Musiał znany z „19+” i „ Ameryki Express”, aktorka Laura Breszka, model i uczestnik „ Top ModelMariusz Jakubowski oraz Matteo Brunetti, który wcześniej wywalczył tytuł „ Masterchefa”. Ostatnią uczestniczką jest prawdopodobnie znana z „Top Model” Żaklina Ta Dinh.

Premiera programu została zaplanowana na 7 października. Będziecie oglądać?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS