Zamknij

Paweł Tyburski uratował twarz. Tak teraz wygląda odmieniony gwiazdor "Love Island" [FOTO]

09.08.2021 14:37

Paweł Tyburski z "Love Island" przekazał, że udało mu się pozbyć obłej twarzy po nieudanym zabiegu. Gwiazdor reality show "naprawił" sobie lico u innego specjalisty. Efektami pochwalił się na Instagramie.

Paweł Tyburski z "Love Island"
fot. Instagram:@pablotybori

Paweł Tyburski oskarżył pewną kosmetolog o oszpecenie mu twarzy. W obszernej relacji na Instastories gwiazdor "Love Island" twierdził, że w wyniku serii nieudolnie przeprowadzonych zabiegów stracił męskie rysy, a jego twarz wyglądała - jak to określił - "jak wyjęta z ula". Podobny zabieg przeszedł także jego brat bliźniak, lecz w jego przypadku niekorzystne zmiany miały ustąpić znacznie szybciej. 

Po nagonce Tyburskiego w sieci do sprawy odniosła się oskarżona kosmetolog. Kobieta wydała oświadczenie, w którym przedstawiła własną wersję wydarzeń. Według specjalistki celebryta miał się w wielu kwestiach mijać z prawdą, ponadto podkreśliła, że jest on osobą głęboko uzależniona od zabiegów medycyny estetycznej. Świadczyć o tym miało zajście na jej posesji - według kobiety Tyburski wtargnął do jej domu i naciskał na wykonanie kolejnego zabiegu. Kosmetolog stwierdziła, że Paweł w przeciwieństwie do brata, miał się nie stosować do jej zaleceń i jeszcze tej samej doby majstrować przy twarzy u innego specjalisty. 

Kosmetolog odpowiedziała na zarzuty Pawła Tyburskiego. Gwiazdor "Love Island" mija się z prawdą?

Paweł Tyburski z "Love Island" pokazał "naprawioną" twarz

Sprawę została skierowana na drogę prawną. Tymczasem Paweł Tyburski walczy o przywrócenie dawnego wyglądu i chyba powoli wychodzi na prostą. Uradowany przekazał fanom, że udało mu się znaleźć specjalistę, który pomógł mu uzyskać satysfakcjonujące rysy. Twarz Tyburskiego znowu ma dołki i wyraźnie zarysowaną szczękę. 

Są fachowcy, którzy naprawią każdą spie*****ną robotę. Napijmy się za nich - ogłosił uradowany, po czym, wyciągając środkowy palec, dodał: Dla tych, co cieszyli się z mojej porażki. Za nich napijemy się podwójnie. 

A tak prezentuje się nowa twarz Pawła Tyburskiego. Faktycznie wszystko zmierza w dobrym kierunku? 

pawel
fot. Instastories:@pablotybori
sdfd
fot. Instastories:@pablotybori
t2
fot. Instastories:@pablotybori
t1
fot. Instastories:@pablotybori
loader