Zamknij

Paweł Królikowski we wzruszającym teledysku. Nagrał go tuż przed operacją [WIDEO]

Judyta Wanicka
14.02.2020 20:18

Paweł Królikowski wystąpił w teledysku "Jest taki dom" - Artyści dla Skolimowa. To ostatni projekt, który aktor zrealizował przed trafieniem do szpitala.

Paweł Królikowski we wzruszającym teledysku. Nagrał go tuż przed operacją [WIDEO]
fot. screen YouTube/Artyści Skolimów

Paweł Królikowski w teledysku "Jest taki dom"

Przed Bożym Narodzeniem Paweł Królikowski wziął udział w projekcie Artyści dla Skolimowa dedykowanym mieszkańcom Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Aktor pełni funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich, nie dziwi zatem, że poczuł się w obowiązku wesprzeć szlachetną inicjatywę. 

Teresa Lipowska trafi do domu opieki? Smutne wyznanie gwiazdy "M jak Miłość"

Efektem jest teledysk zatytułowany "Jest taki dom". Obok Pawła Królikowskiego wystąpiła plejada polskich aktorów, m.in. Daniel Olbrychski, Małgorzata Kożuchowska, Wiktor Zborowski, Joanna Kurowska, Piotr Machalica oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Czarno-biały klip jest ostatnia nagraniem, jakie Paweł Królikowski zrealizował na krótko przed operacją. W klipie widzimy go przez moment w scenie z żoną. Nikt wówczas nie podejrzewał, że stan gwiazdora "Rancza" wkrótce się pogorszy i będzie potrzebna rehabilitacja. 

Twoja twarz brzmi znajomo: piękny gest dla Pawła Królikowskiego. Otrzyma pomoc z programu?

Paweł Królikowski trafił do szpitala przed świętami

W 2015 roku Paweł Królikowski przeszedł operację tętniaka mózgu. Szybka reakcja lekarzy uratowała mu życie, lecz aktor do dziś zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przed świętami Bożego Narodzenia gwiazdor "Rancza" trafił na oddział neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Małgorzata Ostrowska-Królikowska poinformowała, że mąż czuje się już lepiej, lecz ze względu na infekcję wymaga dalszej hospitalizacji. Rodzina nie wyklucza rehabilitacji w Niemczech.

Paweł Królikowski miał kolejną operację. Nowe informacje o stanie zdrowia aktora

RadioZET.pl/jw