Zamknij

Paweł Królikowski i Antek nagrali klip. Fanom trudno powstrzymać wzruszenie [WIDEO]

Judyta Wanicka
28.02.2020 14:43

Paweł Królikowski razem z synem Antkiem nagrali wspólnie piosenkę "Tata Mój". Wideo zamieszczone na YouTube stanowi cenną pamiątkę po zmarłym aktorze. To również rzadka okazja, by zobaczyć, jak świetne relacje łączyły go z najstarszym synem.

Paweł Królikowski i Antek nagrali klip. Fanom trudno powstrzymać wzruszenie [WIDEO]
fot. YouTube/KalendarzDzentelmeni

Paweł Królikowski zmarł w czwartek, 27 lutego, po długiej walce z chorobą. Aktora w ostatnich dniach wspierali bliscy - żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, oraz ich pięcioro dzieci. Najstarszy syn, Antoni Królikowski, pożegnał ojca na Instagramie. Młody aktor zawsze miał z ojcem świetny kontakt, o czym świadczą wypowiedzi w wywiadach oraz wspólne wideo, które nagrali w 2013 roku.

Paweł Królikowski z Antkiem w piosence "Tata mój"

Nagranie zostało zrealizowane w ramach akcji charytatywnej Kalendarz Dżentelmeni. Paweł Królikowski i 24-letni wówczas Antek zaśpiewali razem piosenkę "Tata mój" autorstwa Tomasza Szczepanika z grupy Pectus. Utwór opowiada o wzajemnych relacja ojca i syna - niełatwych, burzliwych, ale ponad wszystko opartych na miłości i wzajemnym zaufaniu.

Po śmierci Pawła Królikowskiego teledysk stał się wzruszającą pamiątką. Internauci w komentarzach przyznają, że trudno było im nie uronić łzy. Relacje aktora z najstarszym synem był właśnie takie jak, opowiedzieli w piosence. Mimo wzlotów i upadków Paweł Królikowski zawsze z dumą wypowiadał się o synu.

Mnie zawsze imponowała twoja samodzielność. Antek, kiedy miał 19 lat, wyniósł się z domu, zarabiał na siebie, a my z żoną mieliśmy poczucie, że stoimy w odwodzie i ubezpieczamy tyły. Antek naprawdę od urodzenia był niebanalny i niesamowicie rozgarnięty – powiedział w 2014 roku w "Vivie!".

RadioZET.pl/jw