Obserwuj w Google News

Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży? Pokazała sugestywny kadr [FOTO]

2 min. czytania
24.06.2022 11:24
Zareaguj Reakcja

Paulina Sykut-Jeżyna to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, związana obecnie z Telewizją Polsat. Od ponad dziesięciu lat jej mężem jest Piotr Jeżyna, z którym mają córeczkę – urodzoną w 2016 roku Różę. Czyżby jednak prezenterka właśnie poinformowała fanów, że znów jest w ciąży?

Paulina Syut-Jeżyna
fot. Instagram/@paulinasykutjezyna/screen

Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż od sześciu lat są rodzicami małej Róży. Jednak poza macierzyństwem prezenterka oddana jest także swojej pracy zawodowej, w której osiąga duże sukcesy i cieszy się uznaniem. Także w mediach społecznościowych wzbudza zainteresowanie, bo ma już ponad 350 tysięcy obserwatorów, z którymi dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym. Niedawne zdjęcie, jakim pochwaliła się na InstaStory oraz w jednym z postów, wywołało sporo zamieszania.

Zobacz także:  Dziennikarka TVP szczerze: "Fanom nie przeszkadza, że jestem kobieca. Taką stworzył mnie Bóg"

Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży? Pokazała sugestywny kadr [FOTO]

23 czerwca obchodziliśmy Dzień Ojca. Z tej okazji wiele gwiazd w sieci publikowało zdjęcia swoich ojców, czy też mężów i partnerów z ich pociechami. Jednak u Sykut-Jeżyny pojawiła się sugestywna fotka. Widać na niej odsłonięty brzuch, a na nim podpis „dla taty”.

Redakcja poleca

Internauci od razu zaczęli dopytywać o stan prezenterki: czy Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, jednak można też przypuszczać, że jest to po prostu archiwalne zdjęcie, z czasów, kiedy dziennikarka była w ciąży z Różą. Fakt, że fotka ta pojawiła się w jednym poście ze zdjęciami Piotra Jeżyny z Różą, pozwala przypuszczać, że tak właśnie jest.

Dziewczynka urodziła się w grudniu 2016 roku, co oznacza, że już w czerwcu państwo Jeżyna mogli świętować swój pierwszy Dzień Ojca.

Paulina Sylut-Jeżyna
fot. Instagram/paulinasykutjezyna/screen
Dzień Ojca 2022 u polskich gwiazd
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / marcinhakiel / blanka_lipinska / aga_wozniak_starak