Obserwuj w Google News

Paulina Młynarska broni Weronikę Rosati w sporze z Kingą Rusin: "Grubo poniżej pasa"

1 min. czytania
28.04.2021 11:15
Zareaguj Reakcja

Paulina Młynarska postanowiła skomentować internetowy spór między Kingą Rusin i Weroniką Rosati. Zdaniem Młynarskiej, wytykanie znajomości Rosati z przestępcą seksualnym Harveyem Weinsteinem jest "grubo poniżej pasa".

Paulina Młynarska
fot. Piotr Kamionka/ Reporter/ East News

Paulina Młynarska skomentowała publiczny spór między Kingą Rusin i Weroniką Rosati. Zaczęło się od tego, iż Rosati wytknęła Rusin niepoprawne zachowanie po imprezie oscarowej, w której Kinga Rusin brała udział w 2020 roku. Rusin odpowiedziała Rosati, że ta narusza jej dobra osobiste. Na koniec instagramowego wpisu wbiła jej szpilę, pisząc: "Nie komentowałam twojej relacji z Herveyem Weinsteinem...".

Zobacz też:  Kinga Rusin ostro o pandemii, rządzących i TVP. "Rządzą patologiczni kłamcy"

Paulina Młynarska broni Weronikę Rosati w sporze z Kingą Rusin: "Grubo poniżej pasa"

Paulina Młynarska stwierdziła, że wytykanie znajomości z Weinsteinem, który jest przestępcą seksualnym, jest ciosem poniżej wszystkiego.

"Delikatnie przypomnę, że Harvey Weinstein jest skazanym za gwałty kryminalistą, więc strzelanie w nielubianą koleżankę taką amunicją jest nie do przyjęcia. I nie chodzi tu o znane panie, tylko mechanizm dowalania drugiej kobiecie poniżej pasa. Grubo poniżej" - napisała Paulina Młynarska.

W komentarzach internauci przyznali rację Młynarskiej, twierdząc, że zachowanie Rusin było bardzo nie na miejscu.

"Jak to przeczytałam, nie wierzyłam. I napisała to osoba, która twierdzi, że walczy o kobiety i ich prawa. Strasznie słabe i strasznie smutne", "Cała Kinia, dowalić gdzie się da i jak się da, a potem grać feministkę", "Bardzo przykre jest to, że kobieta kobiecie wrogiem" - podkreślają fani.