Zamknij

Paulina Krupińska pokazała nowego członka rodziny. Prosi fanów o pomoc w wyborze imienia

Patrycja Chudolińska
23.04.2020 18:57

Paulina Krupińska zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem na Instagramie. Okazuje się, że do rodziny gwiazdy "Dzień dobry TVN" dołączyła nowa istota. Prezenterka prosi swoich obserwatorów o pomoc w wyborze imienia.

Paulina Krupińska
fot. Instagram/pkrupinska

Paulina Krupińska spędza domową kwarantannę w otoczeniu najbliższych. Gwiazda, która od niedawna prowadzi program śniadaniowy "Dzień dobry TVN", prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym doczekała się dwójki dzieci: 5-letniej Antoniny i 3-letniego Jędrzeja. Prezenterka dzieli się rodzinnymi chwilami na swoim Instagramie. Kilka tygodni temu pokazywała, jak jej mąż oraz dzieci ozdabiają wielkanocne pisanki.

Paulina Krupińska przedstawiła nowego członka rodziny

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce Paulina Krupińska ma trochę więcej czasu dla rodziny. Choć wciąż pracuje na planie "Dzień dobry TVN", inne jej projekty zawodowe zostały przełożone lub wstrzymane. Gwiazda postanowiła wykorzystać dodatkowe dni wolne i przywitać pod swoim dachem nowego członka rodziny. W ostatnim wpisie na Instagramie pochwaliła się fanom małym kotkiem.

- Przedstawiamy Wam nowego członka rodziny! Potrzebujemy męskiego imienia dla tego młodzieńca. Jakieś propozycje? - zapytała swoich obserwatorów.

W komentarzach pod wpisem prezenterki "Dzień dobry TVN" pojawiło się mnóstwo trafnych propozycji. Często powtarzały się imiona Lukier, Filemon, Duduś, Zbój, Puszek oraz Klakier.

- Zapytaj dzieci, one mają najlepsze pomysłu - zaproponowała jedna z fanek.

Małym stworzeniem zachwyciła się także Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zapytała koleżankę o reakcję syna na widok kotka.

- No wspaniale! Jędrek szczęśliwy?

Taki prezent z pewnością sprawił dzieciom Pauliny olbrzymią radość.

RadioZET.pl/PCh