Obserwuj w Google News

Gwiazda "Na Wspólnej" jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z ojcem dziecka. To ekwadorski piłkarz [FOTO]

2 min. czytania
17.05.2022 13:56
Zareaguj Reakcja

Aktorka Paulina Chapko spodziewa się dziecka. Aktorka znana z "Na Wspólnej" i siostra bliźniaczka Karoliny Chapko po raz pierwszy pokazała internautom partnera. Jest nim ekwadorski piłkarz Joel Valencia. 

Paulina Chapko
fot. Instagram:@paulina.chapko_official

Paulina Chapko to polska aktorka, której rozpoznawalność przyniosły role w takich produkcjach jak "11 minut" czy "Ikar. Legenda Mietka Kosza". 36-latka ma na koncie sporo epizodów w popularnych serialach. Widzowie mogą ją kojarzyć ją m.in. z serialu "Dziewczyny ze Lwowa", a także z "Na Wspólnej" jako Elżbietę Marcinek, narzeczoną Igora Nowaka, oraz z postaci Reginy Polańskiej w "Ultraviolet". Paulina Chapko znana jest także jako siostra bliźniaczką Karoliny Chapko, która także jest aktorką. 

Redakcja poleca

Paulina Chapko jest w ciąży. Aktorka z "Na Wspólnej" pokazała partnera

Paulina Chapko wkrótce dołączy do sporego już grona showbiznesowych mam. 36-letnia gwiazda "Na Wspólnej" właśnie ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się dziecka. Oprócz ciążowych krągłości aktorka pokazała także swojego partnera i ojca mającej pojawić się na świecie pociechy. Jest nim pochodzący z Ekwadoru piłkarz Joel Valencia, występujący na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie AD Alcorcón. Wcześniej Valencia był gwiazdą Ekstraklasy, zdobył m.in. mistrzostwo z Piastem Gliwice i grał w Legii Warszawa. 

Amor - podpisała zdjęcie z ukochanym aktorka. 

W komentarzach płyną gratulacje dla przyszłych rodziców. To pierwsze zdjęcie Pauliny Chapko z partnerem na jej profilu. Sportowiec znacznie wcześniej pochwalił się piękną ukochaną na Instagramie - w marcu podpisał wspólne zdjęcie 'soon' (wkrótce), co w kontekście zaawansowanej ciąży aktorki miało najwyraźniej być zapowiedzią narodzin dziecka.