Obserwuj w Google News

Patricia Kazadi przeszła metamorfozę. Gwiazda postawiła na krótkie włosy [FOTO]

1 min. czytania
07.12.2020 15:14
Zareaguj Reakcja

Patricia Kazadi uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Kazadi chętnie zmienia kolor włosów oraz ich długość. Ostatnio zaprezentowała się fanom w zaskakującej metamorfozie. Kazadi postanowiła mocno skrócić fryzurę i postawiła na krótkie, kręcone włosy. 

Patricia Kazadi
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Patricia Kazadi uwielbia eksperymentować z włosami. Fani widzieli ją w najróżniejszych kolorach i długościach. Gwiazda chętnie stawia też na najrozmaitsze nakrycia głowy, takie jak m.in. egzotyczne turbany czy kapelusze. Niedawno 32-letnia Patricia pokazała się fanom w krótkich, kręconych włosach. Fotografię okrasiła pokrzepiającym opisem.

Zobacz też:  Patricia Kazadi porównana do Beyonce. Skomentowała nawet Lewandowska [FOTO]

Patricia Kazadi przeszła metamorfozę. Gwiazda pokazała się w krótkiej fryzurze [FOTO]

"Wyczekuję Cię 2021.. nie rozczaruj mnie" - napisała, nawiązując do mijającego i bardzo trudnego dla wszystkich roku ze względu na pandemię koronawirusa.

Fanom nowa fryzura gwiazdy bardzo przypadła do gustu. "Pięknie i naturalnie w takiej fryzurze, cudo", "piękna  fryzurka", "zjawiskowa" - zachwycali się internauci.

Patricia Kazadi w telewizji zadebiutowała w 2002 roku w programie "Szansa na sukces" z udziałem zespołu Szwagierkolaska. Brała udział w dwóch edycjach programu "Jak oni śpiewają" oraz w m.in. "Tańcu z gwiazdami" oraz "Dance Dance Dance". Była prowadzącą  takich programów jak m.in. "Everyday English", "You Can Dance" oraz "X Factor".

RadioZet.pl