Obserwuj w Google News

Partner pobitej Sylwii Wysockiej usłyszał zarzuty. Do sądu wpłynął akt oskarżenia

Judyta Wanicka
2 min. czytania
24.03.2022 22:00
Zareaguj Reakcja

Sylwia Wysocka doświadczyła przemocy od byłego partnera. Po ostatniej awanturze aktorka z "Na Wspólnej" znalazła się w szpitalu z poważnymi obrażeniami. Po roku w końcu udało się postawić zarzuty sprawcy. Wiadomo, za co będzie odpowiadał były partner Sylwii Wysockiej.

Sylwia Wysocka
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Sylwia Wysocka to aktorka znana m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Plebania". W ubiegłym roku 59-latka znalazła się w szpitalu z poważnymi obrażeniami. Jak mówiła, sprawcą rękoczynów był jej partner. - Zostałam kopnięta w lewą pierś, gdzie mam poważny uraz, a na koniec zostałam zepchnięta ze schodów, w wyniku czego mam liczne złamania i długotrwałą niezdolność do pracy - opowiadała po wypadku aktorka.

Gwiazda "Na Wspólnej" przez kolejne miesiące musiała poruszać się w kołnierzu usztywniającym i odbywać rehabilitację. Jednocześnie w prokuraturze trwało zbieranie dokumentacji w sprawie partnera Wysockiej. Jak mówili w programie "Alarm!" przedstawiciele prokuratury, mężczyźnie planowano postawić zarzuty dotyczące przywłaszczenia mienia, a także spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Podejrzany nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. 

Redakcja poleca

Sylwia Wysocka idzie do sądu z byłym partnerem 

Po prawie roku dramatycznej walki do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko sprawcy. Sylwia Wysocka nie kryje zadowolenia, że sprawa w końcu trafi na wokandę, choć proces zapowiada się na trudny i raczej szybko się nie zakończy. Mężczyzna odpowie za spowodowaniu uszczerbku na zdrowiu, który utrzymuje się powyżej 7 dni. 

Informuję, że został skierowany akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi K. oskarżonemu o czyn z artykułu 157§1 kk w zw. z art. 157§2 kk w zw z art. 11§2 kk - potwierdziła "Super Expressowi" prokurator Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Mel B ze Spice Girls była bita i poniżana przez 10 lat. Wzięła udział w poruszającym projekcie [WIDEO]

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News