Obserwuj w Google News

Paris Hilton prosiła ludzi, żeby "przestali być biedni". Gwiazda się tłumaczy [WIDEO]

2 min. czytania
05.05.2021 16:58
Zareaguj Reakcja

Paris Hilton postanowiła wytłumaczyć się ze słynnego skandalu, kiedy to wystąpiła w koszulce z napisem "przestań być biedny". Czy tłumaczenie celebrytki złagodzi podejście osób, które poczuły się zbulwersowane?

Paris Hilton
fot. AP/Associated Press/East News

Paris Hilton to jedna z najpopularniejszych światowych celebrytek, która znana jest głównie z tego, że posiada ogromną fortunę i robi wszystko, by być rozpoznawalna. Jej pradziadek był założycielem światowej sławy sieci hoteli Hilton, przez co kąpała się w luksusie, jednocześnie wzbudzając masę skandali. Karierę rozpoczęła jako modelka, następnie próbowała sił w aktorstwie, występując między innymi w "Domu woskowych ciał". Trzy statuetki Złotych Malin pokazały jednak, że brakuje jej talentu aktorskiego. W jej historii nie brak jednak kontrowersyjnych wydarzeń, jak wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu, posiadanie kokainy, czy film pornograficzny z jej udziałem. Muzyczny epizod Hilton warto przemilczeć.

Jeden z większych skandali z udziałem Paris miał miejsce w roku 2005. To wtedy bogata celebrytka wystąpiła w koszulce z kontrowersyjnym przesłaniem "Przestańcie być biedni", która wywołała ogromne oburzenie, a nawet stała się internetowym memem. Przez wiele lat celebrytka uznawana była za pustą, "odklejoną" od rzeczywistości snobkę. Tym bardziej zdziwiło internautów tłumaczenie sytuacji, jakie opublikowała w mediach społecznościowych po tak długim czasie od wydarzenia.

Redakcja poleca

Paris Hilton tłumaczy się po latach z napisu "Przestańcie być biedni"

Paris Hilton postanowiła wykorzystać TikToka, aby wytłumaczyć fanom zamieszanie sprzed lat związane z felernym napisem. Okazuje się, że jej zdaniem napis został sfabrykowany.

- Po sieci od lat krąży pewne moje zdjęcie. Jestem pewna, że już je widzieliście. Nigdy nie miałam na sobie tej koszulki. To jest Photoshop, choć wszyscy wierzą, że fotka jest prawdziwa. To kłamstwo. T-shirt miał tak naprawdę napis "Przestań być zdesperowany". Nie wierzcie we wszystko, co czytacie - wyjaśniła celebrytka.

Nie ma pewności, że tłumaczenie Paris dotrze do wszystkich internautów, zwłaszcza w obliczu jej innych wybryków. Być może jednak gwiazda nie jest taka zła, jak opisują ją media?