Zamknij

PAP: Sylwia Wysocka została pobita przez partnera? Nowe szokujące informacje w sprawie aktorki

11.05.2021 18:25

Sylwia Wysocka, popularna aktorka znana między innymi z "Plebanii", w wyniku pobicia doznała między innymi złamania kręgosłupa. Według informacji PAP w zajściu miał brać udział jej partner. Poszkodowana miała złożyć zawiadomienie o uszkodzeniu ciała.

Sylwia Wysocka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Wysocka to popularna polska aktorka, którą widzowie doskonale znają między innymi z seriali takich jak "Plebania", "Klan" czy "Na Wspólnej". Niestety, obecnie najwięcej mówi się nie o jej zawodowych sukcesach, ale tragedii, jaka ją spotkała. 5 maja w mediach pojawiła się informacja, że Wysocka została napadnięta, okradziona i ciężko pobita. Trafiła do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami, w tym złamanym kręgosłupem, złamaną w kilku miejscach ręką i krwiakami. Jak sama przyznała w wywiadzie, okropnie cierpi, a jej leczenie może potrwać nawet pół roku i zapowiada się na kosztowne.

Nowe informacje dotyczące pobicia Sylwii Wysockiej przekazało PAP. 25 kwietnia około godz. 13.40 aktorka miała wezwać z telefonu komórkowego policję, zgłaszając pobicie przez partnera. Do zdarzenia miało mieć miejsce w domu mężczyzny, w Wesołej. Kobieta powiedziała przybyłym na miejsce funkcjonariuszom, że partner ją popchnął w wyniku czego spadła ze schodów. Mężczyzna z kolei miał zapewniać funkcjonariuszy, że kobieta rzuciła się na niego i sama potknęła się, a następnie upadła. Oboje byli trzeźwi. Według informacji PAP założyli tzw. Niebieską Kartę i to nie po raz pierwszy.

PAP: Sylwia Wysocka pobita przez partnera? Miała złożyć zawiadomienie

PAP informuje także, że Sylwia Wysocka złożyła zawiadomienie o uszkodzeniu ciała dopiero 6 maja ze względu na poważny stan zdrowia, złożyła także uzupełniające zeznania. Miała zgłosić kradzież telefonu komórkowego.

- Prokurator oceni zgromadzony materiał i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu - miała przekazać prok. Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Jeśli sprawa będzie miała ciąż dalszy, policja może poprosić o zeznania partnera Wysockiej, a także wystąpić do szpitala o wgląd w dokumentację medyczną poszkodowanej.