Zamknij

Ostrowska-Królikowska wzruszyła wpisem. To jej pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego. "Czekanie"

21.12.2020 16:55

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędzi pierwsze święta bez zmarłego Pawła Królikowskiego. Aktorka opublikowała w sieci wzruszający wiersz i zdjęcie z choinką w tle. Fani odnaleźli w utworze nawiązanie do tęsknoty za mężem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Informacja o śmierci uwielbianego przez widzów aktora i jurora "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawiła się w mediach 27 lutego 2020 roku. Widzowie pokochali Pawła za niezapomnianą rolę Kusego w serialu "Ranczo", na swoim koncie miał jednak wiele innych doskonałych rol, między innymi w "Ciszy", "Pitbullu" czy "Belfrze". Aktor w 2015 rok przeszedł operację tętniaka mózgu, niestety przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 jego stan znacznie się pogorszył i musiał zostać przewieziony do szpitala. Mimo pracy lekarzy z oddziału neurochirurgii gwiazdorowi nie udało się pomów.

Śmierć Królikowskiego była ogromnym ciosem dla środowiska artystycznego, ale przede wszystkim dla jego najbliższych, w tym piątki dzieci oraz ukochanej żony Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka bardzo często wspomina zmarłego męża, zdradziła także, jak wyglądały jej pierwsze urodziny po śmierci Pawła. Nie urkywa, że ogromnym wsparciem jest dla niej obecność najbliższych, między innymi Antoniego Królikowskiego. Przed Ostrowską-Królikowską pierwsze Boże Narodzenie po śmierci ukochanego. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z choinką w tle oraz wiersz, w którym wielu fanów doszukało się nawiązania do tęsknoty za ukochanym.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski nakręci film o Pawle Królikowskim? "Ma już gotowy scenariusz"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała wiersz. To jej pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego

Na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym aktorka uśmiecha się do fanów na tle udekorowanej choinki. W opisie fotografii zacytowała wiersz księdza Jana Twardowskiego.

- Ostatnia niedziele adwentu, zostało już tylko kilka dni czekania. Na ten czas polecam wiersz księdza Jana Twardowskiego pt. „Czekanie” - czytamy.

Emocjonalny wpis poruszył fanów Ostrowskiej-Królikowskiej, którzy w "Czekaniu" odnaleźli odniesienia do pierwszych świąt aktorki, podczas których zabraknie Pawła Królikowskiego.

- Pani Małgosiu, wszystkiego najlepszego te Święta będą inne, ale na pewno nie zabraknie miłości wiary nadziei na lepsze jutro. Zdrowych spokojnych Świąt dla Pani i całej rodziny, pozdrawiam.

- Tulę Panią mocno. W pamięci mam pierwsze święta po śmierci męża. Nie chciałam tych Świąt. Może zabrakło mi wiary. , Życzę Pani spokojnych i pełnych życzliwości Świąt wśród najbliższych - czytamy w komentarzach.

My także życzymy pani Małgorzacie wesołych świąt w gronie najbliższych.