Zamknij

Oprah wściekła na Meghan Markle. Książęca para kłamała w słynnym wywiadzie? "Echa nie milkną"

05.11.2021 16:27

Oprah Winfrey i Meghan Markle uchodziły za bliskie przyjaciółki. Tymczasem zagraniczne media donoszą, że słynna dziennikarka jest wściekła na niepokorną księżną.Czyżby podczas słynnego na cały świat wywiadu Meghan kłamała?

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych na świecie celebrytek, choć od wielu lat nie jest już aktorką. Cały glob jednak śledzi ją ze względu na małżeństwo z brytyjskim księciem Harrym. Amerykanka została księżną w 2018 roku i jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Niestety, Meghan i Harry uznawani są za "czarne owce" monarchii, które od początku miały problem z dopasowaniem się do sztywnego królewskiego protokołu. Ostatecznie małżonkowie postanowili być wierni sobie i zrezygnowali z oficjalnej funkcji członków rodziny królewskiej, wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych i mocno nadwątlili rodzinne relacje. Sytuacja ta była uważana za skandal, okazała się jednak dopiero preludium to ogromnego skandalu.

Książęca para zdecydowała się opowiedzieć o ich zdaniem nagannym traktowaniu przez pałac i jego otoczenie. Oskarżenia Meghan i Harry'ego były poważne, księżna twierdziła między innymi, że presja doprowadziła ją do myśli samobójczych. Do teraz mówi się o niemal zimnej wojnie między monarchią, a "czarnymi owcami". Sprawa została nagłośniona na całym świecie między innymi za sprawą wywiadu u słynnej dziennikarki Oprah Winfrey. Pojawiły się informacje, że gwiazda i Markle bardzo się zaprzyjaźniły. Jednak teraz zagraniczne media donoszą, że owa przyjaźń to już przeszłość, a Oprah jest wściekła na żonę księcia.

Meghan Markle
10 Zobacz galerię
fot. CNN/Ferrari Press/East News

Oprah Winfrey wściekła na Meghan i Harry'ego? Książęca para miała kłamać

Jak donosi magazyn "Woman's Day" Oprah Winfrey ma być wściekła na Meghan i Harry'ego po tym, jak ci zwyczajnie oszukali ją podczas wywiadu. Chodzi między innymi o rzekome odcięcie książęcej pary od królewskich pieniędzy, co ma być nieprawdą.

- Gdy tylko te nagłówki zaczęły się pojawiać, a Oprah dowiedziała się, że albo przesadzili, albo wręcz ją okłamali, była wściekła (...) To poważnie nadszarpnęło reputację Oprah jako jednej z najbardziej wykwalifikowanych amerykańskich dziennikarek i nawet teraz, prawie osiem miesięcy później, echa nie milkną - donosi informator magazynu.

Oprah ma zdawać sobie sprawę, że narzekająca na odcięcie od funduszy Meghan, która prezentuje się w stroju za 20 tysięcy dolarów, nie jest godna zaufania.

- Amerykańska publiczność zaczyna zdawać sobie sprawę, że Harry i Meghan nie praktykują dokładnie tego, co ciągle głoszą, a ludzie zaczynają się od nich odwracać. Oprah wie, że musi się od nich zdystansować dla własnego dobra (...) Do tego momentu wszyscy w kręgu Oprah zakładali, że była bardzo blisko z Meghan. Ale wydaje się, że to się zmieniło - czytamy.

Takie informacje z pewnością cieszą niektórych Brytyjczyków, którzy delikatnie mówiąc, nie wróżą niepokornej parze najlepiej.

loader
Meghan i Harry
fot. CBS/Ferrari Press/East News