Obserwuj w Google News

Opozda wygryzła Królikowskiego z serialu? Pokazała zdjęcie z planu. "Mocno zabiegała o tę rolę" [FOTO]

2 min. czytania
23.06.2022 10:04
Zareaguj Reakcja

Jonna Opozda pochwaliła się zdjęciami z planu serialu "Mecenas porada". Bohaterka grana przez aktorkę ma zapełnić miejsce po wątku postaci, w którą wcielał się Antoni Królikowski. Czy była ukochana zabrała Antkowi pracę?

Joanna Opozda / Antoni Królikowski
fot. screen: Instagram @asiaopozda / YouTube: tvnpl

Joanna Opozda to popularna polska aktorka, znana głównie z lubianych krajowych seriali, choć na swoim koncie ma także role w produkcjach filmowych. Debiutowała w 2009 roku w obrazie "Siemiany", rozgłos przyniosła jej kreacja Jowity w "Pierwszej miłości". Mogliśmy oglądać ją w "M jak Miłość", "Barwach szczęścia" czy "Pech to nie grzech". W 2019 roku powróciła do "Barw szczęścia" wcielając się w Sandrę, a w 2021 zebrała bardzo dobre recenzje za tytułową rolę w "Brigitte Bardot. Cudowna". W ostatnim czasie skupiała się na wychowaniu urodzonego w lutym 2022 syna Vincenta, którego ojcem jest Antoni Królikowski. Sytuację skomplikował fakt, że choć aktorska para wzięła ślub w sierpniu 2021, nie są już razem.

W mediach głośno mówiło się o rozstaniu Joanny i Antka, który miał związać się z sąsiadką i nie odebrać żony i dziecka ze szpitala. Na gwiazdora filmów Patryka Vegi spadła fala krytyki, a Opozda w internetowych postach nie ukrywała, że nie jest jej łatwo samotnie wychowywać synka. Przyznała, że musiała szybko wrócić do pracy, by utrzymać siebie i Vincenta. Na szczęście nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z planu nowej produkcji, w której weźmie udział. Co ciekawe, wątek jej postaci ma zastąpić perypetie bohatera, w którego wcielał się Królikowski.

ZOBACZ TAKŻE: Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Znane pary z krótkim stażem [GALERIA]  

Redakcja poleca

Joanna Opozda zabrała pracę Królikowskiemu. Zagra w serialu, z którego znika Antek

Antoni Królikowski po serii skandali ze swoim udziałem zapowiedział, że znika z mediów społecznościowych i show-biznesu i skupia się na swoim zdrowiu, poinformował, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Tymczasem Joannę Opozdę będziemy mogli zobaczyć w serialu "Mecenas Porada", aktorka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z planu serialu.

- W takim towarzystwie praca to przyjemność - napisała w opisie zdjęcia, na którym pozuje w towarzystwie Aleksandry Domańskiej.

Jak poinformował "Super Express", Joanna nie będzie występować w serialu z mężem. Antoni Królikowski nie pojawi się w serialu i to właśnie wątek granego przez niego bohatera ma zostać zastąpiony wątkiem postaci, w którą wcieli się Opozda.

- Dalszy udział Antka w serialu nie jest przewidziany. Trzeba było zastąpić wątek Sebastiana, którego grał Królik, innym wątkiem, dlatego w drugim sezonie zobaczymy właśnie Asię Opozdę.  Z tego, co wiem, Asia mocno zabiegała o tę rolę i, jak widać, udało się - czytamy.

Miejmy nadzieję, że Antoni nie czuje się źle z faktem, że w serialu zastąpiła go była ukochana.