Zamknij

Opozda pokazała mieszkanie. Mówi o nowym życiu. "Mam nadzieję, że zaznamy spokoju"

Anna Skalik
12.04.2022 15:33

Joanna Opozda pochwaliła się w social mediach inwestycją swojego życia. Aktorka pokazała wykańczane przez nią lokum, w którym ona i jej synek, Vincent, mają wreszcie zaznać spokoju po okresie pełnym burz.

Joanna Opozda
fot. Instagram/Joanna Opopzda/screen

Joanna Opozda w ostatnich miesiącach ma bardzo trudny czas. Nie tylko musi radzić sobie z nowymi obowiązkami jako mama małego Vincenta, ale jeszcze musi poukładać swoje życie prywatne po rozpadzie związku z ojcem synka - Antkiem Królikowskim. Przypomnijmy, że zaledwie na kilka dni przed przyjściem chłopca na świat w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Opozda i Królikowski postanowili się rozstać. Choć szczegóły dotąd nie są znane i do tej pory nie było też żadnego oficjalnego potwierdzenia tych informacji, to jednak wydaje się, że fani aktorskiej pary na dobitne oświadczenie w tej sprawie już nie czekają.

Paparazzi co jakiś czas przyłapują Antka na spacerach z psem rzekomej "nowej dziewczyny", a Joanna wykańcza mieszkanie dla siebie i synka.

Zobacz także: Ekspertka zaskoczyła Nowakowską. Chodzi o dobre maniery. Prowadząca naprawdę nie wiedziała?

Joanna Opozda pokazała nowe mieszkanie. "Mam nadzieję, że zaznamy spokoju"

W najnowszej relacji na Instagramie Joanna Opozda zaprezentowała fanom swoje nowe gniazdko, ktore jest właśnie w trakcie prac wykończeniowych. Choć widzimy tam niemal surowe ściany, to aktorka jest pełna optymizmu, że będzie to miejsce, w którym razem z Vincentem zaznają upragnionego spokoju. Jak podkreśla gwiazda, wydała na nowe lokum oszczędności swojego życia i chce, by żyło się im tam naprawdę dobrze.

Dawno nic tu do Was nie mówiłam, ale sami wiecie, że mam ostatnio naprawdę ciężki czas - zaczęła Opozda na Instastories. Nauczyłam się, że jak jest mi smutno i źle, to po prostu odkładam telefon na bok i skupiam się na tym, co ważne - a dla mnie, w tej chwili, najważniejszy jest mój synek i jego zdrowie. Dzisiaj znalazłam moment dla siebie, żeby naładować energię, naładować baterie. Mówię do Was z bardzo specjalnego miejsca - z mieszkania, w które włożyłam wszystkie swoje oszczędności życia. To jest taka inwestycja moich marzeń - powiedziała Opozda, pokazując coś, co będzie jej przyszłym ogrodem.

Na razie patrzę na ogródek, który wygląda teraz jak duża piaskownica dla Vincenta, ale mam nadzieję, że tutaj wreszcie zaznamy spokoju. Tutaj ma być pokój dla Vincenta. Już mamy wszystko zaplanowane, powybierane tapety. To się nie prezentuje jakoś najlepiej, ale będzie cudownie, naprawdę - przekonuje optymistyczna Joanna Opozda.

Opozda 1
fot.
Opozda3
fot.
Opozda 4
fot.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET