Obserwuj w Google News

Opole 2022: Andrzej Rosiewicz dał żywiołowy występ. Wbił szpilę Kammelowi

1 min. czytania
18.06.2022 15:49
Zareaguj Reakcja

Andrzej Rosiewicz dał żywiołowy występ podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W trakcie koncertu "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" 78-latek wykonał swój wielki hit: "Najwięcej witaminy". Na koniec zwrócił się do Tomasza Kammela, rozbawiając publiczność.

Andrzej Rosiewicz
fot. Tadeusz Wypych/Reporter/ East News

Andrzej Rosiewicz wystąpił podczas pierwszego dnia festiwalu w Opolu. Gwiazdor wziął udział w koncercie "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" i wykonał swój wielki hit "Najwięcej witaminy". Jego show tak bardzo spodobał się publiczności, iż gwiazdor przedłużył go o kilka minut.

Zobacz też:  Opole 2022: znamy uczestników Debiutów i Premier. Kto wystąpi na festiwalu?

Opole 2022: Andrzej Rosiewicz dał żywiołowy występ. Wbił szpilę Kammelowi

"Dziękujemy za serdeczną atmosferę, wzajemne zrozumienie i całkowitą zgodność poglądów" - powiedział piosenkarz i wykonał podwójny bis. Muzyk nieźle się bawił, występując i pozwolił sobie też na zmianę tekstu.

"Największe braki mają polskie chłopaki. Na całym świecie większych braków nie znajdziecie. Dlatego wszystkich zebrałbym i wysłałbym na Krym" - zaśpiewał Andrzej Rosiewicz.

Gwiazdor, schodząc ze sceny, zażartował z prowadzącego koncert, Tomasza Kammela.

"Dwóch przystojnych to tłok. Jeden z nas będzie musiał wyjść, mam nadzieję, że umiesz się zachować" - powiedział Rosiewicz, rozbawiając publiczność zgromadzoną w Opolu.

W piątkowy wieczór oprócz Andrzeja Rosiewicza na scenie zaprezentowali się m.in. Justyna Steczkowska, Halina Frąckowiak, Sławek Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Andrzej Rybiński oraz Skaldowie. Z kolei w sobotni wieczór widzowie obejrzą koncert "Premier". Wystąpią m.in. Stanisława Celińska, Wojtek Cugowski oraz Karolina Lizer.

Andrzej Rosiewicz
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ Est News
gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS