Zamknij

Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie niezadowoleni: "Taniec z kimkolwiek"

10.06.2021 12:35

Oliwia Bieniuk została zapowiedziana jako pierwsza uczestniczka nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Nie wszyscy są zadowoleni z tego wyboru produkcji. Widzowie narzekają, że córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej sama nie jest nikim sławnym.

Oliwia Bieniuk
fot. Karolina Misztal/REPORTER/East News

Oliwia Bieniuk nie tak dawno świętowała swoje 18. urodziny, a świat show-biznesu już stanął przed nią otworem. Nastolatka w ostatnich latach próbowała swoich sił jako początkująca modelka i aktorka, wzięła udział w kilku udanych kampaniach reklamowych znanych marek oraz dostała rolę w produkcji Reżysera Życia na YouTube. Teraz produkcja "Tańca z gwiazdami" ogłosiła, że córka Jarosława Bieniuka jest pierwszą potwierdzoną uczestniczką jesiennej edycji show Polsatu.

- Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy "Tańca z gwiazdami". Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - czytamy na profilu instagramowym programu.

Zobacz także: Dzień Matki: Oliwia Bieniuk wzruszyła zdjęciem Anny Przybylskiej. Pokazała też braci [FOTO]

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami". Co na to widzowie?

Zapowiedź pierwszej uczestniczki spotkała się z mieszaną reakcją widzów. Sporej części osób nie pasuje to, że 18-latka nie jest prawdziwą "gwiazdą", a jedynie córką sławnych rodziców, która stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie.

- Czym sobie zasłużyła, żeby wystąpić w tańcu z GWIAZDAMI?

- Ehhhh to już od dawna jest "Taniec z kimkolwiek".

- Cóż za wybór, czym ona się zajmuje, gwiazda?!

- Chyba czas zmienić nazwę tego programu.

- Serio? W tym programie mieliśmy już sportowców latami harujących na swoje wyniki czy artystów z wybitnymi rolami. A teraz mamy "maturzystkę", która miała szczęście urodzić się w uprzywilejowanej rodzinie. Super - komentują niezadowoleni internauci.

Na razie ani produkcja, ani sama Oliwia Bieniuk nie odpowiedziała na negatywne komentarze. Myślicie, że mimo hejtu Oliwia zachwyci widzów Polsatu?

loader