Obserwuj w Google News

Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji na maturze. Tak przyszła na egzamin z matematyki [FOTO]

2 min. czytania
06.05.2021 10:44
Zareaguj Reakcja

Oliwia Bieniuk zdaje maturę. Córka Anny Przybylskiej ma już za sobą egzaminy z języka polskiego i matematyki. Na ten ostatni wybrała się w dość śmiałej stylizacji. 

Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Oliwia Bieniuk zdaje maturę 2021. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w tym roku kończy liceum, w którym uczęszczała do klasy o profilu teatralno-filmowym i będzie przymierzała się do studiów. Niewykluczone, że pójdzie w ślady słynnej mamy. 18-latka ma już pewne doświadczenie w pracy przed kamerą. Występowała w sesjach modowych oraz zagrała w amatorskiej produkcji "Glimmer". Ponadto pojawiła się u boku gwiazd w "Jak nie zgubić siebie" autorstwa Reżysera Życia Daniela Rusina.

Oliwia nie jest jedyną znaną osobą, która w tym roku przystąpiła do matury. W gronie słynnych abiturientów są także: syn lidera Ich Troje i Mandaryny Xavier Wiśniewski, Natalia Zastępa i Jakub Szmajkowski z "The Voice Kids", influencer Czaro Nykiel oraz syn Moniki Richardson, Tomasz Malcolm. Egzaminy zdaje również Radek Pestka z "Top Model", który zdecydował się na maturę w wieku 25 lat.

Gwiazdor "Top Model" zdaje maturę w wieku 25 lat. Przez problemy musiał przerwać naukę

Oliwia Bieniuk w śmiałej stylizacji na egzaminie z matematyki 

Córka Anny Przybylskiej w jednym z ostatnich Instastories typowała lektury na maturze z języka polskiego. Oliwia marzyła, żeby pojawił się temat z "Lalki" i chyba się ucieszyła, bo rozprawka faktycznie dotyczyła fragmentu z powieści Bolesława Prusa. Następnego dnia czekała ją matura z matematyki. W relacji na Instagramie Oliwia opublikowała zdjęcie z drogi na egzamin.  

Dzisiaj matma - brzmiał podpis okraszony przerażoną ikonką. 

Uwagę zwraca jej stylizacja. 18-letnia maturzystka miała na sobie kusą mini i cienkie rajstopy w groszki. Do tego włożyła modne białe botki. Góry nie pokazała, lecz sądząc po dolnej części stroju maturalna stylizacja musiała wyglądać dość odważnie. Oliwia jednak świetnie zna się na modzie, więc na pewno zadbała, by strój był nie tylko gustownie zestawiony, ale także pasował do okoliczności. 

Gwiazdy bez matury. Kto zrobił karierę bez świadectwa dojrzałości?

oliwia bieniukd
fot. Instastories:@oliwia.bieniuk