Zamknij

Oliwia Bieniuk i Mia Siwiec razem na uroczej fotce

Redakcja
02.08.2018 10:03

Jarosław Bieniuk i Natalia Siwiec z Mariuszem Raduszewskim od dawna się przyjaźnią, dlatego także ich dzieci mają ze sobą dobrą więź. A mówiąc prościej, Oliwia Bieniuk ma świetne podejścia do Mii, a mała bardzo lubi córkę Anny Przybylskiej. Właśnie przebywają na wspólnym wypoczynku nad morzem, co uwiecznione zostało na uroczej fotce.

Mia Siwiec i Oliwia Bieniuk
fot. Instagram

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski z córeczkę Mią przebywają właśnie na urlopie w Chałupach. W nadmorskim wypoczynku towarzyszy im najpewniej Jarosław Bieniuk z dziećmi, bo w sieci pojawiło się właśnie zdjęcie córki Bieniuka i Przybylskiej z małą Mią.

Na zdjęciu, którym podzielił się w sieci 16-letni już Mateusz Raduszewski, syn Mariusza, widać małą Mię Siwiec, która siedzi na kolanach Oliwii Bieniuk, a towarzyszy im oczywiście Mateusz.

Internautom bardzo to zdjęcie przypadło do gustu. To nie pierwsza już fotka Mateusza z przyrodnią siostrą. Na Instagramie nastolatek często publikuje zdjęcia z Mią, co pokazuje, że jest z nią bardzo związany.

„Niby normalne zdjęcie - a tyle w nim magii” – pisze ktoś. Co ciekawe, niektórzy zastanawiają się, czy Oliwia i Mateusz nie są parą. Ktoś skwitował nawet, że idealnie do siebie pasują.

Na komentarz skusiła się też Natalia Siwiec: „Moje kochane poziomki” – napisała.

RadioZET.pl/SA