Zamknij

Olivier Janiak pokazał zdjęcie z synami. Ale wyrośli [FOTO]

12.10.2021 20:02

Olivier Janiak i Karolina Malinowska doczekali się trójki synów. Co jakiś czas na profilach społecznościowych dumnych rodziców pojawiają się ich pociechy. Tym razem na Instagramie Oliviera Janiaka zagościło urocze selfie z synami z windy. Ale wyrośli!

Olivier Janiak
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są rodzicami trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana. Chłopcy są oczkiem w głowie sławnych rodziców. Co jakiś czas pojawiają się również w mediach społecznościowych Karoliny i Oliviera. Tym razem Janiak opublikował urocze zdjęcie z windy, na którym widoczni są wszyscy trzej synowie.

Zobacz też: Olivier Janiak przeżył chwile grozy. Cudem uniknął katastrofy lotniczej. "Żegnaliśmy się z życiem

Olivier Janiak pokazał zdjęcie z synami. Ale wyrośli [FOTO]

City" of lights / the best lights / dobrych kolorów w nocy życzy brygada Janiaków / chrzanić wszystko / rodzina najważniejsza" - napisał dziennikarz obok zdjęcia z synami. Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych słów. "Ale ekipa", "w rodzinie siła", "brygada", "rodzina daje ogromną siłę"," super rodzinka" - komplementowali fani.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak poznali się na planie programu "Co za tydzień". Para po trzech miesiącach znajomości wzięła ślub. Było to w 2003 roku. Najstarszy syn przyszedł na świat w 2009 roku,  dwa lata po nim kolejny, a najmłodszy urodził się w 2013 roku.