Zamknij

Olga Buława wzięła ślub. Ciężarna Miss Polski wyszła za menadżera gwiazd. Pokazała zdjęcia [ZDJĘCIA]

31.08.2021 10:25

Olga Buława, Miss Polski 2018, wzięła ślub. Bohaterka wyszła za menadżera gwiazd Igora Pilewicza. Pod koniec lipca 2021 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W sieci pochwaliła się romantyczną ślubną sesją zdjęciową.

Olga Buława
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Olga Buława zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w konkursach piękności. Na swoim koncie ma między innymi tytuł II Wicemiss Ziemii Zachodniopomorskiej, jednak największy sukces osiągnęła w 2018 roku, kiedy to założyła koronę Miss Polski, rok później reprezentując nasz kraj na Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Congeniality Universe. Nie poświęciła się jednak karierze modelki, zamiast tego postawiła na naukę i pracę. Absolwentka prawa na SWPS znana jest z pracy jako stewardessa pracująca w PLL LOT, mogliśmy nawet oglądać ją w programie "No to lecę", który pokazywał pracę personelu pokładowego.

Obecnie jednak w życiu Olgi są rzeczy o wiele ważniejsze niż zawodowe wyzwania. Piękna Polka pod koniec lipca 2021 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz może cieszyć się kolejną życiową zmianą. Buława stanęła bowiem na ślubnym kobiercu, jej wybrankiem jest Igor Pilewicz, znany menadżer gwiazd odpowiedzialny między innymi za sukcesy Dawida Kwiatkowskiego i Honoraty Skarbek. Na swoim koncie ma także pracę jako DJ w popularnym gejowskim klubie Glam.

Olga Buława wzięła ślub. Miss Polski 2018 wyszła za Igora Pilewicza

Na profilu Olgi Buławy na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze ślubnej sesji zdjęciowej. Miss Polski 2018 podzieliła się z fanami radosną nowiną.

- 27.08.2021 - lakonicznie poinformowała o ślubie.

Zdjęcie ze ślubnej sesji pojawiło się także na profilu Igora Pilewicza. Pod oboma wpisami zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów, którzy składali młodej parze najlepsze życzenia na nowej drodze życia.

- Cudownie wyglądacie. Cała trójka. Gratulacje. Dużooooo miłości, miłości i jeszcze raz miłości! Ona zawsze we wszystkim pomoże.

- Cudownie się na Was patrzy. Szczęścia kochani i dużo miłości. Będziecie wspaniałą rodziną.

- Cudowni. Ogrooom miłości i szczęścia - czytamy.

My oczywiście dołączamy się do najlepszych życzeń dla nowożeńców.

loader