Zamknij

Olaf Lubaszenko schudł już ponad 80 kg. Aktor zaskoczył sylwetką na gali [FOTO]

04.08.2021 14:58

Olaf Lubaszenko zmagał się z otyłością, ale wyszedł już na prostą. Reżyser kultowego "Poranku kojota" pojawił się na Przeglądzie Filmowym Kino na Granicy w Cieszynie wyraźnie szczuplejszy. Udało mu się zrzucić już ponad 80 kilogramów. 

Olaf Lubaszenko
fot. VIPHOTO/East News

Olaf Lubaszenko przeszedł zdumiewającą metamorfozę. Aktor znany z takich hitów jak "Kroll" i "Zabić Sekala" oraz reżyser komedii "Chłopaki nie płaczą" schudł już ponad 80 kg. Lubaszenko ma za sobą trudne przejścia związane z otyłością. W krytycznym momencie jego waga przekraczała 160 kg. Jednocześnie artysta zmagał się z depresją oraz cukrzycą typu II.

Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny - mówił w wywiadzie.

Przestałem wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi. Zamykałem się, oglądałem telewizję, czytałem książki. Przez lata nie poszedłem do żadnego lekarza. [...] Najciężej było mi odstawić colę. Potem przeszedłem na soki jabłkowe, które piłem w ogromnych ilościach, dopóki nie dowiedziałem się, że były sokami tylko z nazwy, bo zawierały cukry i inne konserwanty - opowiadał o swoich zmaganiach z wagą. 

Olaf Lubaszenko schudł ponad 80 kg. Tak teraz wygląda reżyser "Poranku kojota"

Olaf Lubaszenko pojawił się na 23. Przeglądzie Filmowym Kino na Granicy w Cieszynie. Aktor dziarskim krokiem wszedł na scenę i prezentował się wyraźnie zdrowiej niż jeszcze rok temu. U artysty widać wyraźny progres. Już zeszłej jesieni był lżejszy o 80 kg, a przez kolejne miesiące udało mu się poprawić wynik o kolejne kilogramy. 

Zobaczcie, jak teraz prezentuje się odchudzony Olaf Lubaszenko. Metamorfozę chwalą już jego fani na Instagramie. 

Lubaszenko pokazał zdjęcie z córką. Marianna Linde poszła w ślady ojca [FOTO]

loader