Zamknij

Ola Żuraw z "Top Model" ma guza w piersi. Ze łzami w oczach poinformowała o wynikach biopsji

10.12.2021 19:05

Ola Żuraw niedawno przekazała na Instagramie, że w jej piersi wykryto guzek. Po dwóch tygodniach nerwowego oczekiwania była uczestniczka "Top Model" odebrała wyniki biopsji i odczytała je podczas relacji na żywo. Gdy otworzyła kopertę, zalała się łzami. 

Ola Żuraw z "Top Model 4"
fot. Instagram:@aleksandrazuraw

Ola Żuraw wzięła udział w czwartej edycji "Top Model", lecz nie udało jej się zrobić kariery w modelingu. Mimo to zaistniała w medialnym świecie jako youtuberka i instagramowa influencerka działająca pod pseudonimem Matka Łajdaczka. Stworzyła także własną markę odzieżową LaGrue. Prywatnie Żuraw jest szczęśliwą mamą trzyletniej Poli.

W sieci 28-latka regularnie dzieli szczegółami prywatnego życia. Informowała już m.in. o dramatycznych próbach ratowania rodziny, swojej depresji i zerwanych relacjach z rodzicami, a także problemach zdrowotnych. Niedawno Ola wyznała, że wykryto u niej guza w piersi. Zmiana wymagała wykonania biopsji mikroigłowej, co modelka natychmiast uczyniła. Na wypadek najgorszego zabezpieczyła finansowo rodzinę. W końcu po dwóch tygodniach mogła odebrać wyniki badań. 

Top Model: Ola Żuraw ma guza w piersi. Otrzymała wyniki biopsji 

Była uczestniczka "Top Model" nagrała na Instastories relację z odbierania wyników biopsji. Jadąc do kliniki nie była w stanie ukryć silnych emocji i nagle się popłakała. Gdy wróciła do nagrywania, trzymała już w rękach kopertę. 

- Strasznie się boję, więc postanowiłam, że otworzę przy was. Chcę wam pokazać, z jakimi emocjami się to wiąże, żebyście po prostu się badały - powiedziała Ola i otworzyła dokument. 

Po chwili dodała:

- Z tego, co zrozumiałam, to jest zmiana niepodejrzana, kategoria C2. Tak mi ulżyło, nie mogę powstrzymać łez - przekazała cała w emocjach. 

Na szczęście zmiana okazała się łagodna, lecz nadal trzeba będzie ją obserwować. Po kilku tygodniach strachu Ola w końcu mogła odetchnąć z ulgą. 

Anna Kalczyńska z DDTVN ujawnia, dlaczego jej dzieci trafiły do szpitala. Wyjdą dopiero na święta

loader