Zamknij

Ola Kwaśniewska wróciła do TVN zupełnie odmieniona. Wygląda teraz jak Scarlett Johansson [FOTO]

14.09.2021 13:05

Aleksandra Kwaśniewska po latach przerwy wróciła do pracy w telewizji. Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich dołączyła do grona prowadzących talk-show "Miasto Kobiet", który ponownie pojawił się na antenie TVN Style. Z tej okazji była prezydentówna poddała się spektakularnej metamorfozie. 

Aleksandra Kwaśniewska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Aleksandra Kwaśniewska wypłynęła na szerokie wody show-biznesu w 2006 roku po zajęciu drugiego miejsca w programie "Taniec z gwiazdami" emitowanym w stacji w TVN. Córka byłej prezydenckiej pary stała się wówczas jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Jej olbrzymi urok osobisty i elokwencję szybko doceniły krajowe media, angażując ją do pracy w charakterze reporterki.

Ola prowadziła kulisy "Tańca z gwiazdami" i realizowała materiały "Dzień Dobry TVN". Udało jej się także zaistnieć na łamach "Vivy!", gdzie w 2007 roku została dziennikarką przeprowadzającą wywiady. W tym samym roku wszechstronna prezydentówna zagrała w filmie "Korowód" Jerzego Stuhra i użyczyła głosu Śpiącej Królewnie w animacji "Shrek Trzeci". Po kilku latach wróciła do TVN, aby poprowadzić z mamą Jolantą "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" i choć program nie ostał się w ramówce, w TVN Style nie zapomniano o zdolnej Oli. 

Aleksandra Kwaśniewska prowadzi "Miasto Kobiet" w TVN Style

Żona Kuby Badacha ponownie dostała pracę w telewizji - od września dołączyła do grona prowadzących popularny niegdyś talk-show "Miasto Kobiet". Razem z Marzeną Rogalską i Olgą Legosz oraz zaproszonymi gośćmi rozmawia na inspirujące tematy. 

Powrót przed kamery sprawił, że Olę poddano spektakularnej metamorfozie, m.in. zmieniono kolor włosów i fryzurę oraz zrobiono profesjonalny makijaż. Efekty są zdumiewające, co widać na zdjęciu, którym córka prezydenckiej pary pochwaliła się na Instagramie. 

No sorry, ale zrobili mnie tu na takie cacko, że jak nie zamieszczę, to umrę - napisała w hashtagach zachwycona swoim nowym wizerunkiem. 

W komentarzach posypały się komplementy oraz zacne porównania. Pamela Andersonowska - napisał Kuba Badach, ale trafniej przemianę Oli podsumowała Agnieszka Dygant.

No, jest ogień! Trochę jak Scarlett Johansson - napisała aktorka. 

I naszym zdaniem trafiła w sedno. Nowa Ola Kwaśniewska faktycznie przypomina słynną hollywoodzką gwiazdę, co rzecz jasna, należy potraktować jako komplement najwyższej wagi. Zresztą zobaczcie sami, jak rewelacyjnie prezentuje się obecnie nowa prowadząca "Miasta Kobiet". 

loader