Obserwuj w Google News

Ola Kwaśniewska stworzyła piosenkę do oscarowego filmu. "Całe życie z Oscarami"

2 min. czytania
27.04.2021 08:25
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Kwaśniewska w oscarowy wieczór pochwaliła się w sieci swoim sukcesem. Razem z mężem, Kubą Badachem, pracowali nad utworem do polskiej wersji filmu, który dostał dwa Oscary.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się w sieci wielkim sukcesem swoim i swojego męża, kompozytora i wokalisty Kuby Badacha. Obydwoje pracowali nad polską wersją piosenki do utworu do filmu animowanego "Co w duszy gra", który dostał aż dwa Oscary. Ola napisała cały tekst piosenki, a muzyką i wokalem zajął się Kuba.

Zobacz także: Oscary 2021: Thomas Vinterberg wspomina tragicznie zmarłą córkę. Poruszające przemówienie reżysera

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pochwalili się sukcesem

W oscarowy wieczór Ola Kwaśniewska podzieliła się z internautami postem z oczekiwań na oscarową galę. Widać na nim ją razem z mężem w galowych strojach. Po kilku godzinach pojawiło się kolejne zdjęcie - tym razem już Kwaśniewskiej z Oscarem w ręku. W ten sposób z dużym dystansem pochwaliła się sukcesem. Amerykański film animowany "Co w duszy gra" zdobył dwie statuetki: w kategoriach "Najlepszy film animowany" oraz "Najlepsza muzyka". Nawet jeśli nie jest to sukces, który para może bezpośrednio przypisać sobie, to jednak niewątpliwie bycie częścią oscarowego projektu jest powodem do dumy.

Do Aleksandry Kwaśniewskiej zewsząd spływają gratulacje i wyrazy uznania dla ich utworu "Liczy się tylko to", nagranego przez nią i Badacha.

"Nie mogło być inaczej. Genialny film! Wasza bliskość nieprzypadkowa i ważna dla Ojczyzny!" - napisała Natalia Kukulska.

Pod samym filmem na YouTube, choć opublikowany jest od dawna, niedawno pojawiło się wiele przychylnych opinii i gratulacji.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/AS