Zamknij

Wtopa na okładce z Majdanami? Internautom nie pasuje pewien szczegół [FOTO]

16.10.2020 20:21

Małgorzata Rozenek razem z mężem i dziećmi pojawili się na okładce nowego numeru "Vivy!". Internauci nie zostawiają suchej nitki na sesji Majdanów. Szczególnie nie spodobała im się nachalna reklama zabawek. 

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali gwiazdami nowego numeru "Vivy!". W sesji najpopularniejszej parze show-biznesu towarzyszą dzieci: Staś i Tadeusz oraz najmłodszy Henryk. Jest to pierwsze sesja okładkowa Majdanów po narodzinach syna i zarazem debiut czteromiesięcznego Henia na łamach prasy. Sesja niestety nie doczekała się pozytywnych recenzji wśród internautów. Na oficjalnym profilu magazynu kipi od krytyki i drwin. Internauci zarzucają twórcom, że zdjęcia są wyreżyserowane do granic i bije z nich nachalna reklama. Kilka elementów na okładce uważają wręcz za kuriozum. 

Do tej pory Małgorzata Rozenek pokazywała zdjęcia małego Henryka wyłącznie w mediach społecznościowych. Chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca i od tamtej pory regularnie pojawia się na profilach swoich rodziców. Fani są zachwyceni niemowlakiem, który jest bardzo podobny do Radosława Majdana. Nie brakuje jednak negatywnych wpisów na temat chwalenia się najmłodszym członkiem rodziny. Małgorzata Rozenek została skrytykowana za naruszanie prawa dziecka do intymności i robienie z dziecka "słupa reklamowego". 

Rozenek zaprojektowała kolekcję czapek na szczytny cel. Fani: "To już lepiej dać na schronisko" [FOTO]

Małgorzata Rozenek skrytykowana za sesję w "Vivie!" 

Internauci niejednokrotnie udowadniali, że są nie do oszukania w kwestii celebryckich sesji w poczytnych magazynach. Są w stanie bezbłędnie wytropić graficzne wpadki, ale ponad wszystko są wrażliwi na fałsz i natrętny lans. Niestety sesja Majdanów w nowej "Vivie!" spełnia według nich wszystkie kryteria, żeby po wydanie nie sięgnąć.

Na okładce widzimy Małgorzatę Rozenek siedzącą na leżaku z Heinem na rękach. Mimo, wydawałoby się, swobodnych okoliczności, gwiazda ma na sobie strój jak z żurnala, w tym eleganckie szpilki. O dziwo pozujący obok Radosław Majdan i synowie prezentują się znacznie swobodniej. 

Bardzo naturalna pozycja na tym leżaczku... Z Henkiem na rękach i w szpilkach 13 cm, tak wygląda Polska Lady Matka - drwią internauci. 

Szpilki nad basenem to nie jedyna rzecz, która zgrzyta na zdjęciu. Komentujący zwrócili również uwagę na zabawki obok leżaka, którymi - w zamierzeniu twórców sesji - miałby się bawić czteromiesięczny Henio. 

Grafik płakał jak dostał info, że musi wkleić zabawki... 

Szpilki na leżaki przy basenie i zabawki dla rocznego dziecka. REWELA  - drwią "fani". 

Hehe teraz dostrzegłam te nachalne zabawki... I że niby czteromiesięczne niemowlę się tym bawi? Myśli ktoś tam, czy już wszystkim od tych pieniędzy rozum przysłoniło? - pytają na profilu "Vivy!". 

Przez to, że Majdanowie wyskakują już z lodówki część internautów nie ma ochoty kupować poświęconego im numeru. 

Znowu o nich, masakra jakaś. Niestety tego wydania nie kupię. 

Boże, czy tylko ich mamy  w Polsce? Bo tylko o Majdanach i Henryku!!!

Nie kupię tego wydania, zbiera mi się na mdłości, jak widzę tych buców, dla pieniędzy niedługo zrobią sesję w toalecie.

Też jesteście już zmęczeni rodziną Majdanów?

loader