Zamknij

Odeta Moro trafiła do szpitala. Dziennikarka zdradziła, w jakim jest stanie

25.08.2021 15:56

Odeta Moro przekazała fanom nowe informacje o swoim stanie zdrowia. Na początku sierpnia dziennikarka trafiła do szpitala w związku z poważnymi problemami. Musiała przejść operację, a teraz czeka ją dalsze leczenie.

Odeta Moro
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Odeta Moro na początku sierpnia trafiła do szpitala w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dziennikarka opowiedziała o swojej sytuacji na Instagramie, publikując swoje zdjęcie ze szpitala. Gwiazda poinformowała, że gdyby nie pomoc i opieka lekarzy, mogłaby znaleźć "światło w tunelu".

- Kochani, trochę mnie tu na bieżąco nie było, ale ostatnie kilkanaście dni były dla mnie niekończącym się bólem. Nie chcę już się rozczulać nad sobą, bo to nic nie zmieni. Jestem! Nowa, po okresie, który był dla mnie dużą lekcją. Momenty rezygnacji i bezsilności mam nadzieję tylko mnie wzmocnią - przekazała wtedy Odeta Moro.

Odeta Moro była w szpitalu. Jak się teraz czuje?

Teraz gwiazda opublikowała kolejną aktualizację na temat swojego stanu zdrowia. Tym razem na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie w samochodzie. Fani dziennikarki dobrze wiedzą, że preferuje ona jazdę na motocyklu. Niestety, ze względu na dalsze leczenie Odeta Moro musiała zmienić środek transportu.

- Po moich zdrowotnych przygodach, dalszym leczeniu, które niestety nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwa, mam pewne ograniczenia! Zakaz moto! Motocykle stoją w garażu, a ja stoję w korku! Rozpacz wielka, tym bardziej że w planach jest motocyklowa wyprawa na Kostarykę - wyjaśniła.

Internauci w komentarzach wspierają swoją ulubioną gwiazdę i podkreślają, że zdrowie jest najważniejsze. Odeta Moro będzie mogła wrócić do ulubionego hobby, gdy tylko jej stan się poprawi.

Życzymy dużo zdrowia!

loader