Zamknij

Odeta Moro pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak wspomina swoją maturę [FOTO]

05.05.2021 08:40

Odeta Moro wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była nastolatką. Gwiazda opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie sprzed lat, gdy zdawała maturę. Dziennikarka wsparła też tegorocznych maturzystów.

Odeta Moro
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Odeta Moro postanowiła powspominać maturalne czasy. Z tej okazji dziennikarka zamieściła zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką i zdawała egzamin dojrzałości. Jak zdradziła w opisie do zdjęcia, gorący czas matur odreagowywała beztroskim plażowaniem i opalaniem się.

Zobacz też: Kasia Burzyńska została mamą. Prezenterka TVP 2 urodziła córeczkę

 Odeta Moro pokazała gorące zdjęcie z młodości w bikini. Tak wspomina swoją maturę [FOTO]

"Matura!!! Kiedy to było? W tamtym tysiącleciu.... Gorący czas, który jako dziewczyna z Mazur mogłam odreagować tylko plażingiem...
W tle mój pierwszy samochód! Czerwona strzała północy... zawiózł mnie wszędzie, psując się w najmniej odpowiednim momencie... taki powiew wolności!
A tak na serio! Maturzyści trzymam za Was kciuki" - podkreśliła dziennikarka.

Na zdjęciu gwiazda pozuje w czarno-złotym bikini, które po latach wcale nie wyszło z mody. Fani w komentarzach porównali Odetę do m.in. Jodie Foster.

"Świetne zdjęcie. Widać charakter" - komentowali.

Odeta Moro zawodowo związała się z dziennikarstwem i mediami. Jest również prezeską Fundacji "Szczęśliwe Macierzyństwo" oraz autorką i organizatorką akcji „Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko” skierowanej do kobiet w ciąży i młodych rodziców. Jest pomysłodawczynią i wydawczynią płyty z bajkami dla dzieci "Bajki w trasie i na czasie"

Brała udział w telewizyjnych programach rozrywkowych tak jak m.in. "Celebrity Splash!" oraz "Agent - Gwiazdy". Prywatnie jest mamą dwójki dzieci: córki Soni i syna Lwa.