Zamknij

Odeta Moro pokazała piękną córkę. Sonia skończyła 18 lat [FOTO]

18.05.2021 19:08

Odeta Moro jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Starsza latorośl dziennikarki skończyła właśnie 18 lat. Z tej okazji dumna mama podzieliła się z fanami pięknym zdjęciem córki. Fani Moro są zachwyceni zarówno fotografią, jak i urodą Soni.

Odeta Moro
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Odeta Moro jest mamą dwójki dzieci: 4-letniego syna Lwa oraz córki Soni, która skończyła właśnie 18 lat. Z okazji urodzin Soni Odeta Moro podzieliła się pięknym zdjęciem latorośli.

 

Zobacz też: Imię syna Odety Moro wywołało szok. Jest tak źle?

Odeta Moro pokazała piękną córkę. Sonia skończyła 18 lat [FOTO]

"18 lat temu zaszczyciła mnie swoją obecnością! Moja mała ukochana córeczka! Zabije mnie, jak wróci do domu, że wrzucam jej zdjęcie, ale jest piękna i mądra, więc jak się tym nie pochwalić! […] Urodziła się do „Marchewkowego pola” Lady Pank! Taki drobiazg, a robi klimat. Kiedy to minęło…" - napisała dumna dziennikarka.

Fani byli zachwyceni zarówno samym zdjęciem, jak i urodą Soni. Pod fotografią posypało się mnóstwo życzeń, jak i komplementów dla nastolatki. "Jaka piękna, wszystkiego najlepszego" -zachwycał się Qczaj, "sto lat dla Soni, piękna" - dodała Monika Mrozowska, "piękna, jak Grace Kelly", "piękna i mądra po mamie" - pisali zachwyceni wielbiciele Odety Moro.

18-letnia Sonia to owoc małżeństwa dziennikarki i Michała Figurskiego. Para rozstała się w lipcu 2014 roku. Od 2016 roku Odeta spotyka się z przedsiębiorcą Konradem Komornickim. Zakochani doczekali się syna Lwa, który przyszedł na świat w 2018 roku.

loader