Zamknij

Odeta Moro miała poważne problemy ze zdrowiem. Dziennikarka musiała przejść operację

09.08.2021 15:21

Odeta Moro miała ostatnio poważne problemy ze zdrowiem. W mediach społecznościowych zdradziła, że musiała przejść operację. Co się stało?

Odeta Moro
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Odeta Moro na bieżąco informuje swoich fanów o tym, co u niej słychać. Ostatnio opublikowała niepokojący wpis, w którym zdradziła, że miała poważne problemy ze zdrowiem. Dziennikarka napisała, dlaczego w ostatnim czasie zniknęła z mediów społecznościowych i pracy. Moro nie zdradziła dokładnie, co jej było. Napisała, że mierzyła się ze sporym bólem.

Zobacz też: Imię syna Odety Moro wywołało szok. Jest tak źle?

Odeta Moro miała poważne problemy ze zdrowiem. Dziennikarka musiała przejść operację

"Kochani, trochę mnie tu na bieżąco nie było, ale ostatnie kilkanaście dni były dla mnie niekończącym bólem. Nie chce już się rozczulać nad sobą, bo to nic nie zmieni. Jestem! Nowa, po okresie, który był dla mnie dużą lekcją. Momenty rezygnacji i bezsilności mam nadzieje tylko mnie wzmocnią" - czytamy we wpisie Odety, okraszonym zdjęciem ze szpitala.

Moro zaapelowała do swoich followersów, aby regularnie się badali i odwiedzali lekarzy.

"Cała ta sytuacja przypomniała mi, że jednak nie jesteśmy nieśmiertelni, chociaż czasami wydaje nam się, że jest zupełnie inaczej. Dbajcie o siebie i swoje zdrowie. I cieszmy się oraz korzystajmy z osiągnięć medycyny. Gdyby nie ta, to w ostatnich dniach niestety znalazłabym "światło w tunelu" - napisała dziennikarka. 

Pod postem Odeta Moro dostała mnóstwo wsparcia od swoich fanów. "Odeta, coś ty, uważaj na siebie", "dbaj o siebie", " o rany, dobrze cię widzieć, kochana", "zdrowia" , "dużo zdrowia, zawsze warto doceniać każdy dzień" - pisali fani dziennikarki.

loader