Obserwuj w Google News

Nowe wiadomości o stanie zdrowia Antka Królikowskiego. "Problemy są bardzo poważne"

Anna Skalik
2 min. czytania
13.04.2022 12:44
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski przed kilkoma dniami widziany był w szpitalu, gdzie zgłosił się w związku ze swoimi tajemniczymi problemami zdrowotnymi. Teraz "Super Express" przekazał nowe informacje w tej sprawie.

Antek Królikowski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Antek Królikowski po niedawnych skandalach postanowił na jakiś czas zniknąć z mediów. Aktor ogłosił na swoim Instagramie, że usuwa się w cień i zamierza wykorzystać ten czas na naprawę swojego zdrowia. Niektórzy internauci od razu doszli do wniosku, że aktor stosuje tani chwyt, by wzbudzić u wszystkich współczucie. Nie wszyscy uwierzyli w to, że jego kondycja nie jest ostatnio najlepsza, jednak o tym, że gwiazdor Vegi nie mijał się z prawdą, świadczyć mają niedawne doniesienia tabloidów.

Królikowski został bowiem przyłapany przez paparazzi pod izbą przyjęć jednego z warszawskich szpitali. Jak poinformował wtedy "Super Express", Antek spędził noc w szpitalu, poddając się badaniom diagnostycznym. Teraz tabloid przedstawił nowe informacje o stanie zdrowia aktora. Z doniesień gazety wynika, że ze zdrowiem gwiazdora nie jest dobrze.

Zobacz także: Ewa Farna zganiona za nową współpracę. "Masz krew na rękach"

Antek Królikowski jest chory? Nowe informacje o zdrowiu aktora

W najnowszym materiale "Super Expressu" pojawiły się informacje, z których wynika, że Królikowski może mieć poważne problemy zdrowotne.

W sieci nie brakuje internautów, którzy uważają, że Antek Królikowski tylko udaje chorobę, by ratować swój wizerunek. Według naszej wiedzy problemy zdrowotne aktora są jednak bardzo poważne - informuje gazeta.

Redakcja poleca

W artykule zacytowano wypowiedź pracownika szpitala, który ujawnia, że aktor jest ich pacjentem od lat.

Antek zgłosił się na badania. I wcale nie było mu do śmiechu. Jest naszym pacjentem od lat. Nic więcej nie mogę powiedzieć - cytuje rozmówcę "Super Express".

Niestety, nie wiadomo dokładnie, co może dolegać Antkowi, a on sam konsekwentnie już od niemal 10 dni milczy.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS