Obserwuj w Google News

Wyciekło nowe imię Dody. Rabczewska nieźle zaszalała!

2 min. czytania
24.06.2022 15:51
Zareaguj Reakcja

Doda poinformowała, że zmieniła imię i zamierza je ujawnić przy okazji wydania nowej płyty. Fani chyba jednak nie będą musieli czekać do jesieni, bo informację można już znaleźć w sieci. Jaki brzmi nowe imię Doroty Rabczewskiej? 

Doda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Doda pracuje nad nową płytą, której premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku. Promocji albumu ma towarzyszyć doniosłe wydarzenie: Rabczewska chce ujawnić swoje nowe imię, które już figuruje w jej dokumentach. 

Swoim jubileuszem całkowicie zamykam stary etap. Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". 

Gwiazda nie chce być już kojarzona z wizerunkiem, jaki lansowała przez lata. Ponadto marzy się odejście od śpiewania i zajęcie się produkowaniem filmów. Chciałaby także prowadzić własną firmę fonograficzną.

Redakcja poleca

Doda zmieniła imię. Jak teraz nazywa się Dorota Rabczewska? 

Doda ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności. Jej firma to Queen Records Dorota Rabczewska, której dane dostępne są w internetowej bazie Regon. Jak można wyczytać z rubryki z personaliami właścicielką jest 'Dorota Aqualiteja Rabczewska'

Aqualiteja to właśnie nowe imię Dody. Gwiazda wpisała je już do rejestru i oficjalnie posługuje się nim w dokumentach. Czy właśnie tak przestawi się na nowej płycie? O tym wokalistka na razie milczy.

Trzeba jednak przyznać, że nowe imię Doroty jest bardzo oryginalne. Jego znaczenia na razie nie znamy, ale niewykluczone, że może ono mieć związek ze znakiem zodiaku Dody - Wodnikiem. Przypuszczamy, że gwiazda nie bez przyczyny pokazała się ostatnio w błękitnym stroju. "Trochę syreny, trochę wodnika, mieszanka zjawiskowa" - zauważyli fani wokalistki. 

Czekacie na narodziny Doroty Aqualitei Rabczewskiej?