Zamknij

Nowa żona Piotra Adamczyka pierwszy raz publicznie po ślubie. Karolina Szymczak na premierze „Polityki”

Judyta Wanicka
05.09.2019 10:40

Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczak pojawili się na premierze „Polityki” Patryka Vegi. 27-letnia Szymczak wcieliła się w jedną z ról w filmie kontrowersyjnego reżysera. Było to pierwsze publiczne wyjście Adamczyka i jego nowej żony po ich sekretnym ślubie.

Karolina Szymczak żona Piotra Adamczyka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak na premierze "Polityki"

Piotr Adamczyk i jego nowa żona Karolina Szymczak pojawili się razem na premierze „Polityki” Patryka Vegi. Było to pierwsze publiczne wyjście pary po sekretnym ślubie, który odbył się latem tego roku. Tym razem to nie Piotr Adamczyk, a jego piękna żona była główną gwiazdą imprezy. Patryk Vega zaangażował ją do swojej nowej produkcji.

27-letnia żona Piotra Adamczyka z gracją pozowała na tle plakatu „Polityki". Modelka zadała szyku, wkładając elegancką czarną bluzkę z bufiastymi rękawami, dopasowane białe spodnie i szpilki. Niestety zabrakło przy niej męża. Piotr Adamczyk najwyraźniej wolał nie przyćmiewać wielkiego wieczoru swojej małżonki i nie dał się namówić na wspólne zdjęcia.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak. Kim jest żona aktora?

Żona Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak, ma 27 lat i jest modelką oraz początkującą aktorką. Zagrała już w serialu „Oko za oko” oraz w filmie „Gwiazdy”. Na swoim koncie ma również główną rolę w filmie „Diablo”. Modelka jest młodsza od Piotra Adamczyka o 19 lat. Ich ślub odbył się w tajemnicy przed mediami w lipcu 2019 roku. 

RadioZET.pl/JW